İş İnsanları ’Sağlık ve Eğitimi’ konuştu

İş İnsanları 'Sağlık ve Eğitimi' konuştu

Antalya İş İnsanları Meclisi'nin bu haftaki konusu sağlık ve eğitim oldu.

15 Kasım 2019 - 13:30

Antalya'da farklı alanlarda hizmet veren sektör kuruluşları temsilcilerinin buluştuğu ortak platform Antalya İş İnsanları Meclisi bu hafta Av. Ali Kuş'un misafiri oldu. Meclis Başkanı Mustafa Çilingiroğlu, ülke ekonomisine katkıda bulunan iş insanları ile; ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan yeni stratejiler geliştirerek kent ekonomisine katkı sağlamayı planladıklarını söyledi. Çilingiroğlu "Vizyonumuz ise din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın birlik ve beraberlik duygusuyla markaların başlangıç şehri olma yolunda ilerleyen Antalya'nın maddi ve manevi yönden gelişmesine katkıda bulunmak" dedi.

Antalya İş İnsanları Meclisi'nin bu haftaki konuğu ise Kepez Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ramazan Gürkan oldu. Türkiye'nin sağlık sektöründe önemli yol aldığını ve Antalya'nın ise bu anlamda örnek gösterilecek iller arasında olduğunu söyleyen Ramazan Gürkan, önceliklerinin insan sağlığı olduğunu ifade etti. Kepez Devlet Hastanesi ile de önemli bir açığın kapatıldığını söyleyen Başhekim Ramazan Gürkan, gönül rahatlığı ile vatandaşların hastanelerini tercih ettiklerini belirtti. Kepez Vakfı Başkanı Bahattin Bayraktar ise Kepez ilçesinin son yıllarda büyük bir değişim gösterdiğini ve bu nedenle çok fazla talep olduğunu söyledi.
Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Ünal ise eğitim sistemi hakkında bilgi verirken ilk ara tatilde öğrencilere vakitlerini spor gibi aktivitelerle dolu dolu geçirmesinin mesajını verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık Bakanı Koca son vaka ve ölüm sayısını açıkladı!
Sağlık Bakanı Koca son vaka ve ölüm sayısını açıkladı!
Antalya’nın kalbinde mısır ekimi başlıyor
Antalya’nın kalbinde mısır ekimi başlıyor