İyi Parti, 100 bin Türk Bayrağı dağıtıyor

İyi Parti, 100 bin Türk Bayrağı dağıtıyor

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, il il, ilçe ilçe esnafları gezerek sorunlarını kamuoyu ile paylaşırken, Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran da 19 ilçede esnafları ziyaret ederek Türk bayrağı veriyor.

26 Ekim 2020 - 09:22

Esnafların çektiği sıkıntılara ortak olup, çözüm noktasında İyi Parti’nin yanlarında olduğunu hatırlatmak için 19 ilçede çalışma başlattıklarını belirten Başkan Başaran, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde esnaflarımızı tek tek ziyaret ediyoruz. Esnaflarımız, çok zor durumlarda yaşama mücadelesi veriyor. İş yerlerini açamayan esnaflarımız var. Sigortalarını ve kiralarını ödeyemez duruma geldiler. Esnaflarımız, artık dükkanlarını açarken kârı değil, ‘nasıl az zarar ederim’ düşünür hale geldi. Ne masraflarını karşılayabiliyorlar ne de elemanlarının ücretini” diye konuştu.

100 BİN BAYRAK DAĞITIYORUZ

Propaganda amaçlı gezmediklerine dikkat çeken Başkan Başaran, “19 ilçemizde başlattığımız ‘Türk Bayrağı’ kampanyamız devam ediyor. Biz insanlarımızın, esnaflarımızın sorunlarına odaklandık. Ziyaretlerimizde edindiğimiz bilgileri kamuoyumuzla paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muratpaşa ekipleri Gündoğmuş’ta
Muratpaşa ekipleri Gündoğmuş’ta
Antalya Büyükşehir Belediyesi afetzedelerin yanında
Antalya Büyükşehir Belediyesi afetzedelerin yanında