İYİ PARTİ ANTALYA’DAN AKŞENER’E ZİYARET

İYİ PARTİ ANTALYA'DAN AKŞENER'E ZİYARET

İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur ve Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur ile birlikte önce İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i, daha sonra da Teşkilat Başkanı Koray Aydın’a ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundular.

29 Aralık 2020 - 22:06

İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, ziyaret ile ilgili açıklama yaparken, bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, İyi Parti’ye zarar vermek için yapıldığını söyledi. Başkan Başaran, “Bugün Muratpaşa İlçe Başkanımız Semih Tayfur ve Serik İlçe Başkanımız Kadir Bodur ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i ziyaret ettik. Antalya ve ülke gündemiyle alakalı fikir alışverişinde bulunduktan sonra Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’a ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulunduk.

Antalya’daki bir takım yayın organlarında bahsedildiği gibi İyi Parti Antalya Eski Başkanımız Ahmet Aydın ile ilgili herhangi bir konu görüşülmedi. Ahmet Aydın bizim partilimiz, yol arkadaşımız ve kardeşimizdir. Herhangi bir problemimiz olamaz. İyi Parti’mize zarar vermek isteyen, parti içerisinde ikilik oluşturmaya çalışan bu tarz haberler kesinlikle gerçeği yansıtmayan kasıtlı uydurma haberlerdir. Partililerimizden ve Antalya kamuoyundan bu tür mesnetsiz iddialara itibar etmemelerini rica ediyorum. Biz İyi Parti olarak, şaşmadan doğru yürümeye devam edecek, Milletimize verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sarıgül Antalya’ya geliyor
Sarıgül Antalya’ya geliyor
Sarıgül Antalya’ya geliyor
Sarıgül Antalya’ya geliyor