İYİ Partililer bayramın 3.günü bayramlaştı

İYİ Partililer bayramın 3.günü bayramlaştı

Bayramın 3.ncü günü İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı binasında düzenlenen Bayramlaşma törenine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kavurucu sıcağa aldırış etmeyen vatandaşları İl Binasında ki toplantı salonlarına sığmayınca törene Parti binasının önündeki caddede devam edildi.

14 Ağustos 2019 - 20:58

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın vatandaşların gösterdiği bu ilgi karşısında çok duygulandığını ifade ederek, vatandaşlarımızın İYİ Parti’ye gösterdiği bu ilgi karşısında bizlerde yine gecemizi gündüzümüze katarak onların yanında olacağız. İYİ Parti Antalya’da her geçen gün büyük ilgi görüyor. Yeni bir Parti olmamıza rağmen güneşin balçıkla sıvanmayacağının vatandaş farkına vardı. İYİ Parti kadroları olarak bizlerde vatandaşımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız. Antalya İYİ Parti’yi bizlerde Antalya’yı kucakladık. Bu sıcağın altında Bayram günü olmasına rağmen salonlara sığmayıp cadde üzerinde bizlerle Bayramlaşmaya koşan tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun” dedi.

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığında düzenlenen Bayramlaşma törenine İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, İl Başkan Yardımcıları, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANTAB üyelerinin seçimi gerçekleşti
ANTAB üyelerinin seçimi gerçekleşti
Altınova’ya okul müjdesi
Altınova’ya okul müjdesi