Kayıp çocuk operasyonları sürüyor

Kayıp çocuk operasyonları sürüyor

Kayıp olarak aranan çocukların bulunması amacıyla denetim uygulaması gerçekleştirildi

22 Ağustos 2019 - 17:10

Emniyet Teşkilatı, çocukların suça sürüklenmesini ve suç mağduru olmasını engellemek, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini etkileyecek zararlı alışkanlıklardan ve gerekli tehlikeli maddelerden korumak, güvenli bir ortamda gelişimlerini ve eğitimlerini sürdürmeleri için her türlü tedbiri almaya devam ediyor. Antalya Emniyet Müdürlüğü mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması ve  kayıp olarak aranan çocuklarımızın tespiti amacıyla;
20 Ağustos günü 06:00 – 07:15 saatleri arasında Çocuk Şube Müdürlüğümüz görevlilerince Konyaaltı sahili ve çevresinde denetim uygulaması yapılmıştır. Yapılan uygulamada (7) yaşı küçük, (5) yaşı büyük olmak üzere toplam (12) şahsın sorgusu yapıldı ve (1) yaşı büyük şahsın Bursa Orhangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce kayıp şahıs olarak arandığı tespit edildi , şahsın işlemlerinin yapılabilmesi için ilgili birime teslim edildi.


 

Yapılan kontrollerde şahıslar üzerinde  herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanmadı. Çocuk Şube Müdürlüğümüzce kayıp çocukların tespitine yönelik uygulamalarımız periyodik aralıklarla devam edileceği bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi