Kemerlilerin Akvaryum keyfi

Kemerlilerin Akvaryum keyfi

Kemer Belediyesi’nin düzenlediği Antalya Akvaryum gezisine katılan 350 Kemerli, sualtı dünyasına bir yolculuk yapma fırsatı buldu. Etkinliğin 25 Mart’a kadar devam edeceğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, geziye katılan tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

17 Mart 2019 - 10:54

Kemer Belediyesi tarafından 16-25 Mart tarihleri arasında düzenlenen Antalya Akvaryum gezileri başladı. Etkinliğin ilk gününde; Arslanbucak, Kuzdere, Tekirova, Çamyuva, Göynük ve Beldibi mahalleleri ile Kemer Belediyesi hizmet binası önünden kalkan servis araçlarıyla Antalya Akvaryuma getirilen her yaştan 350 Kemerli, keyifli bir hafta sonu geçirme fırsatı buldu.

EĞLENİRKEN ÖĞRENİYORLAR

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bir kültür hizmeti olarak düzenlediğimiz Antalya Akvaryum gezimize katılan ve bundan sonra katılacak olan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor ve iyi eğlenceler diliyorum. Gezilerimizin özellikle öğrencilerimiz için yararlı olacağına inanıyorum Çünkü hem eğlenirken hem de su altı dünyasını keşfetme fırsatı buluyorlar” dedi.

KEMERLİLERDEN TEŞEKKÜR

Ulaşımın ve giriş ücretlerinin Kemer Belediyesi tarafından karşılandığı organizasyonda gönüllerince eğlendiklerini kaydeden Kemerliler, Başkan Mustafa Gül’e ve gezide emeği geçen tüm personele teşekkür ettiler. Akvaryum gezileri 25 Mart’a kadar devam edecek. Geziye katılmak isteyen Kemerli vatandaşlar, 4440297 numaralı telefondan kayıt yaptırabiliyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANTALYA’DA 23 MİLYON KİŞİ OTOBÜSE BİNİYOR
ANTALYA’DA 23 MİLYON KİŞİ OTOBÜSE BİNİYOR
KÜLLERİNDEN DOĞAN LİDER: SELCAN GÜLERYÜZ
KÜLLERİNDEN DOĞAN LİDER: SELCAN GÜLERYÜZ