Kepez’de Hakan’la yola devam

Kepez’de Hakan’la yola devam

Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü’nün mitinglerindeki coşkulu kalabalık, “Kepez’de Hakan’la yola devam” diyor

29 Mart 2019 - 14:25

Antalya’nın arka bahçesi olarak görülen Kepez’i parlayan bir yıldız haline getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı hizmetlerin karşılığını miting alanlarında alıyor. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için her gün hemşehrileriyle miting alanlarında buluşan Tütüncü’yü, binlerce coşkulu kalabalık karşılıyor. Tütüncü’yü, “Kepez tamam inşallah”, “Hakan’la yola devam” gibi pankartlarla karşılayan Kepezliler, “Kepez’in mimarı Hakan Tütüncü” sözleri ile de tezahüratlarda bulunuyorlar. Miting alanlarında Kepezlilerin yoğun sevgisi ile karşılaşan Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, memnuniyetini dile getirdi.

Kepez çok büyük yollar kat etti

Kepez için çok çalıştıklarını belirten Tütüncü, “Biz 2009 yılında göreve geldiğimizde sorun yumakları ile boğuşan bir Kepez devraldık. 1.8 milyon lirası personeline olmak üzere 28 milyon lira borcu olan bir de Kepez Belediyesi vardı. Göreve gelişimizin 14’üncü ayında kimseye borcu olmayan, sadece milletine hizmet etme borcu olan bir belediyeyi Kepez’in imkanlarıyla meydana getirdik. Kepez 10 yılda çok büyük yollar kat etti. Bugün verdiğimiz her sözü yerine getirmenin, kurduğumuz her hayali gerçekleştirmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Bugün miting alanlarında gördüğümüz coşkulu kalabalık, sokaktaki sevgi seli yapılan hizmetlerin bir memnuniyet göstergesi olduğunu düşünüyorum“dedi.

“Kepez’i tutabilene aşk olsun”

2009 yılında ‘41 proje ile 41 Kere Maşallah’ sloganı ile yola çıktıklarını hatırlatan Tütüncü, “41 proje ile yola çıkarken, bize ‘Bu kadarı fazla değil mi?’ diye soranlar oldu. Biz ilk dönemimizde 41 proje ile yetinmeyerek ilçemizde 60’dan fazla projeyi hayata geçirdik. 2. Dönemde çıtayı biraz yükseltmek gerekli diyerek, 70 proje ile yola çıktık ve 103 projeyi hayata geçirdik. Biz bugüne kadar 750 milyonun üzerinde yatırım yapmayı başardık. Yeni dönemimizde ‘123 Proje ile Hedef 2023’dedik. Yüksek ufukla ve üstün bir gayretle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza her zaman olduğu gibi aynı anlayışla devam edeceğiz. Kepezlilerden aldığımız güvenle çıktığımız bu yolda 123 yeni proje ile uçan bir Kepez olacak. Kepez’i tutabilene aşk olsun” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !