Kepez’in 5. kreşi açılıyor

Kepez’in 5. kreşi açılıyor

Kepez Belediyesi’nin çalışan annelere ve okul öncesi eğitime katkı sağlamaya yönelik bir hizmeti olan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evleri’nin beşinci şubesi 4 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’da açılıyor.

02 Eylül 2021 - 11:53

Kepez Belediyesi, ilçeye bir kreş daha hediye ediyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminin bir projesi olan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evleri’nin beşincisi açılıyor. Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evleri’nin Sakarya şubesi açılışı 4 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek. 6 katlı, 2 bin 100 metre kare kapalı alana sahip binanın bin 40 metre karesi kreş alanı olarak düzenlendi. Binanın,-1, zemin ve 1.katlarındaki kreş alanlarında 130 metre kare oyun odası, 1 idare odası, 1 uyku odası, 100 metre kare yemekhane alanı bulunuyor. 

Bin 90 metre kare bahçe kısmı bulunan binanın 350 metre karesinde yeşil alan düzenlemesi yapıldı. Kepez Belediyesi, 1040 metre karesini kreş alanı olarak ayrılan binanın, geriye kalan bin 60 metre karesini eğitime katkı sağlamak amacıyla kurs merkezi olarak ayırdı.    

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya Kitap Fuarında İlber Ortaylı izdihamı yaşandı
Antalya Kitap Fuarında İlber Ortaylı izdihamı yaşandı
Başkan Uysal’dan Kaleiçi turu
Başkan Uysal’dan Kaleiçi turu