Kepez’in ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ başlıyor

Kepez’in ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ başlıyor

Kepez Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla muhteşem bir şenlik hazırladı. Dokumapark’da düzenlenecek olan ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ 20 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da kapılarını Antalyalılara aralayacak.

19 Nisan 2019 - 16:35

Kepez Belediyesi, çocuklara unutamayacakları bir şenlik etkinliği hazırladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 20-28 Nisan tarihleri arasında Dokumapark’da ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ düzenleyecek olan Kepez Belediyesi, büyükleri çocukluk, çocukları da ebeveynlerinin çocukluğuna götürecek. Antalya’nın çocukları kaybolmaya yüz tutmuş mesleklerden, köy kahvesine, köy evlerinden, köy okuluna, bostanından, çiftliğine, sokak oyunlarından, geleneksel atölye çalışmalarına kadar pek çok tecrübeyi Dokumapark’ta kurulacak olan ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’nde bulacak.

Kepez’de 23 Nisan coşkusu

‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ 20 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da yapılacak resmi açılış töreni ile Antalyalılara kapılarını aralayacak. 28 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek olan Anadolu Çocuk Köyü Şenliği, saat 10.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Nasrettin Hoca, Keloğlan ve Karakaçan, Hacivat ve Karagöz, gibi karakterlerinde yer alacağı müzikli masal etkinlikleri ile zenginleştirilen şenlik, 1970’ler ve 1990’larda çocukluk geçirmiş olan büyükleri de anılarına götürecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MALCOLM X'İN kızı Şahbaz babasını anlattı
MALCOLM X'İN kızı Şahbaz babasını anlattı
Dünyaya Haykıralım 813 Yıldır Akdeniz Evimiz
Dünyaya Haykıralım 813 Yıldır Akdeniz Evimiz