Kepez Kitap Fuarı’na yoğun ilgi

Kepez Kitap Fuarı’na yoğun ilgi

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini düzenlediği Kepez Kitap Fuarı, yoğun ilgi görüyor. 200’ün üzerinde yayınevi ve 150’nin üzerinde yazar imza günleri ve söyleşilerin düzenlendiği fuarı her gün binlerce kitapsever ziyaret ediyor.

17 Mart 2019 - 14:31

Kepez Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl Mimar Sinan teması ile düzenlediği ve bu yılda yeşile duyarlı bir tema ile okur ve yazarları buluşturan 2. Kepez Kitap Fuarı, kitapseverlerin akınına uğruyor. Her gün binlerce ziyaretçiye Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını aralayan Kitap Fuarı, satışa sunulan kitaplar ve düzenlenen etkinliklerle çocuk, genç ve yaşlı olmak üzere her yaşa hitap ediyor. 200’ün üzerinde yayınevi ve 150’nin üzerinde yazar imza günleri ve söyleşilerinin düzenlendiği fuarı her gün binlerce kitapsever ziyaret ediyor.

Tütüncü’den teşekkür

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, fuara gösterilen ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Antalya’ya kitap sevgisini aşılamak, kitap okuma alışkanlığını artırmaya vesile olmayı hayal etmiştik. Görüyorum ki, kitap fuarına gösterilen ilgi hayallerimizin gerçekleştiğinin büyük bir kanıtıdır. Kitap fuarımıza ilgi gösteren yayın evlerimize, yazarlarımıza, ziyaretçilerimize ve tüm katılımcılara çok teşekkür ederim” dedi. Çok sayıda yayınevi ve yazarın katıldığı 2. Kepez Kitap Fuarı, hem okuyucuları yazarlarla bir araya getiriyor, hem de okuyuculara istediklere kitaplara kolayca ulaşabilme imkanı sağlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UYUŞTURUCU BATAKLIĞI!
UYUŞTURUCU BATAKLIĞI!
"EĞİTİMDE BAŞARI BU ÇATININ ALTINDA"