Kepez temiz bir çevre için işbaşında

Kepez temiz bir çevre için işbaşında

Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, pırıl pırıl bir Kepez için cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerini titizlikle sürdürüyor. Çalışmalarını 68 mahallede büyük bir özenle gerçekleştiren ekipler, cadde ve sokakları deterjanlı sularla yıkıyor, pazar alanlarında da gece temizliği yapıyor.

19 Eylül 2019 - 17:22

Sıcak havanın etkisiyle kötü koku ve bakteri üremesi artışının önüne geçebilmek için çöp konteynerlerini de düzenli olarak dezenfekte eden ve yıkayan ekipler, kaldırım kenarlarında ve orta refüjlerde bulunan otlarında temizliğini gerçekleştiriyor.

Kepez pırıl pırıl

Vatandaşlarla ev ve bahçe atıkları konusunda koordineli bir şekilde çalışan Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerdeki atıkların görsel kirliliğe neden olmadan kaldırılmasını sağlıyor. Ekipler, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla da su giderlerinin bulunduğu mazgalları da sık sık temizliyor. Vatandaşlar, temizlik işleri ile ilgili istek ve dileklerini 310 58 58 ve 339 45 35 nolu telefona(Dahili 1901-1902) bildirebilirler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
Camilerde temizlik seferberliği başladı
Camilerde temizlik seferberliği başladı