Konyaaltı kışa hazırlanıyor

Konyaaltı kışa hazırlanıyor

Kırsal mahallelerin kış aylarında daha sağlıklı bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için çalışmalarını sürdüren Konyaaltı Belediyesi, Kır,Bahtılı ve Doyran mahallelerini birbirine bağlayan Setbaşı Caddesi’nde sathi asfalt çalışması gerçekleştirdi

20 Ağustos 2020 - 12:08

Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Kır, Bahtılı ve Doyran mahallelerini birbirine bağlayan 4 kilometrelik yolda sathi asfalt çalışması gerçekleştirdi. Önceki günlerde zemin düzenleme çalışmaları başlayan yolda asfalt döküm işleminde de sona gelindi. Üç mahalleyi birbirine bağlayan yol aynı zamanda Atatürk Caddesi’ne de bağlanıyor. Kış aylarında özellikle ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan bölge halkı, kısa süre içinde yenilenen yolda daha sağlıklı bir şekilde ulaşım sağlayabilecek.

ESEN; HEDEFİMİZ KALICI ÇÖZÜMLER

Göreve geldiği ilk günden bu yana kırsal mahallelerin kış aylarında yaşadıkları ulaşım sorununu çözmek için durmadan çalıştıklarını ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Kent merkezini kırsal mahallelerimize bağlayan yollarda daha sağlıklı ve kalıcı çözümler üretmeye devam ediyoruz. Pandemiden önce ilçe merkezine uzak olan mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyordum. Tabi bu ziyaretler sırasında mahallelerimizdeki eksiklikleri de tespit etme şansı yakaladık. O dönemden beri mahallelerimizde eksik gördüğümüz tüm temel hizmetleri hızla yerine getiriyoruz. Elbette merkez mahallelerimiz ile kırsal mahallelerimizin birbirinden ayrışan ihtiyaçları var. Ama temel hizmetler noktasında hiçbir ayrım yapmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

MAHALLE MUHTARINDAN ESEN’E TEŞEKKÜR

Konyaaltı Belediyesi’nin mahallelerinde yaptığı çalışmalardan son derece memnun olduklarını ifade eden Kır Mahalle Muhtarı Zeki Ögke, “ Doyran Kır Mahallelerimizde yapmış olduğu hizmetten dolayı Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür ederiz” dedi. Başkan Esen’in kırsal mahallelerin ihtiyaçlarıyla her zaman ilgilendiğini belirten Muhtar Ögke, Esen’e çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ASTON MARTIN’İN İLK ‘SUV’U ‘DBX’TÜRKİYE’DEKİ SAHİPLERİNE KAVUŞUYOR
ASTON MARTIN’İN İLK ‘SUV’U ‘DBX’TÜRKİYE’DEKİ...
ÖDÜLLÜ TÜRK FİLMLERİ DİJİTAL ORTAMDA İZLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR
ÖDÜLLÜ TÜRK FİLMLERİ DİJİTAL ORTAMDA İZLEYİCİSİYLE...