Konyaaltı’nda Emre Aydın ile ‘100. yıl’ coşkusu

Konyaaltı’nda Emre Aydın ile ‘100. yıl’ coşkusu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yıl coşkusu Konyaaltı’nda Emre Aydın konseriyle devam ediyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu coşkuyu konsere katılan binlerce Antalyalıyla birlikte paylaştı.

18 Mayıs 2019 - 13:55

Konyaaltı Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yılını bir dizi etkinlikle kutluyor. Bu etkinlikler kapsamında son olarak Konyaaltı Kent Meydanında sahne alan sanatçı Emre Aydın, binlerce Antalyalıya muhteşem bir konser verdi. Konsere Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ile birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş’ta katıldı.

100. YIL COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞIYORUZ

Ersin Show ile başlayan ve ardından sahneye çıkan otizmli Taylan Hartavi, keman gösterisiyle izleyenleri coşturdu. Taylan Hartavi’nin mini konseri sonrası Antalyalılara seslenen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, şöyle konuştu,“19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yılını, Konyaaltı’nda binlerce vatandaşımızla birlikte coşku içinde kutluyoruz. Atamız bizlere cumhuriyeti bırakırken, çocuklarımıza 23 Nisan’ı gençlerimize 19 Mayıs’ı, 30 Ağustos Zafer Bayramını ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını armağan etmiştir. Sizlere buradan söz veriyorum. 7’den 77’ye herkesi kucaklayan bir Belediye olacağız. Bu gün olduğu gibi bundan böyle her fırsatta hemşehrilerimizle kucaklaşacağız.”

ANTALYA’LILAR BU KONSERDE

Konuşmaların ardından sahneye çıkan sanatçı Emre Aydın, sevilen şarkılarını Antalyalılar için seslendirdi. Alanı hınca hınç dolduran gençler, Emre Aydın’ın şarkılarına eşlik ederek, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yılı coşkusuna ortak oldu. Gecenin sonunda ise Başkan Semih Esen, sanatçı Emre Aydın’a çiçek ve plaket takdim ederek teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi