KORAY AVCI’DAN ’’KARIŞIK KASET BENZETMESİ’’

KORAY AVCI'DAN ''KARIŞIK KASET BENZETMESİ''

Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Koray Avcı, Jolly Joker Vadistanbul'da hayranlarıyla buluştu. Avcırepertuvarı ile dinleyicileri kendine hayran bırakırken, kendisine özgü yorumu ile seslendirdiği türkülerle de kulakların pasını sildi.

03 Aralık 2018 - 21:07 - Güncelleme: 03 Aralık 2018 - 21:08

 

 

 

Sahnesine "Adaletin Bu Mu Dünya" şarkısı ile başlayan Koray Avcı " Hani bir dönem karışık kasetler olurdu. Hatırlıyor musunuz? o kasetlerde Müslüm Gürses'ten Fifty Cent'e, Fifty Cent'ten Neşet Ertaş'a kadar geniş yelpazede ve mozaikte şarkılar olurdu. İşte o karışık kaset benim. Bu karışık kasette kıymet verdiğimiz, ruhunu taşıdığımız sanatçılar var. Neşet Ertaş'tan Pir Sultan Abdal'a kadar bir çok unutulmaz sanatçının ölümsüz eserini bu akşam sizler için söyleyeceğim.Yükümüz ağırdır, şarkılar kıymetlidir." sözleriyle performansına devam etti.

Yeni albümü "Senin İçin Değer"de yer alan "Yine Aylardan Kasım"a klip çektiğini belirten şarkıcı " Son albüm de diğer albümler gibi çok sattı. Üç yılda bana altı yüzün üzerinde konser yaptırdınız. Dünyayı dört defa dolandık. Avustralya kıtasına bile gittik. Bize bu gururu yaşattığınız sizlere çok minnettarım" sözleriyle kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere teşekkür etti.

Programının ikinci yarısında sahneye kendisi ile özdeşleştirilen şalvarla çıkan Koray Avcı "İlk yarı pantolon giymiştim. Özüme döndüm." diyerek herkesi güldürürken verdiği kilolar ile de dikkatleri üzerine çekti. Konserinin ikinci bölümünde söylediği oyun havaları ile herkesi ayaklandıran Avcı danslarıyla da ile de ilgi odağı oldu.

Yaklaşık olarak üç saat sahnede kalan ünlü şarkıcı "İzmir Marşı" ile sahnesini sonlandırdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ