Korkuteli’nde muhtarların sorunları dinlendi

Korkuteli’nde muhtarların sorunları dinlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’nde muhtarlarla bir toplantı yaparak, sorun ve talep ve önerilerini yerinde tespit etti.

10 Mart 2020 - 16:21

Korkuteli Öğretmen Evi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Uğurcan Ecemiş, Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Hizmet Birimi Şube Müdürü Mustafa Ünlü, ASAT İlçe Müdürü Melih Astarcıoğlu, Korkuteli Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Küçükkarasucuile 58 mahallenin muhtarları katıldı.

SORUN VE TALEPLER DİNLENDİ

Oldukça verimli geçen toplantıda Korkutelili muhtarlar sorunlarını, mahallelerinde yapılmasını istedikleri hizmetleriAntalya Büyükşehir Belediyesi yetkililerine aktardı. İlçe sorunlarının çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantının son derece verimli geçtiğini söyleyen Korkuteli Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Küçükkarasucu, “Sorunlarımızın yerinde tespit ediliyor olması çok güzel. Daha önce de Başkanımız Muhittin Böcek gelmişti. Sorunların daha kısa sürede çözülmesi ve halkımızın taleplerinin karşılanması adına bu ziyaret ve toplantıların çok önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’de corona virüsü ölü ve vaka sayısı
Türkiye’de corona virüsü ölü ve vaka sayısı
ANTALYA'NIN COVİD – 19 PLANI HAZIR
ANTALYA'NIN COVİD – 19 PLANI HAZIR