Köstebekgiller Agora AVM’ye geliyor

Köstebekgiller Agora AVM'ye geliyor

Birbirinden renkli aktivitelerin yer alacağı “Köstebekgiller” lisanslı çocuk etkinliğinde çocuklar sömestr tatilini dopdolu geçirecekler. 24-25-26-27 Ocak tarihleri arasında saat 13:00 - 18:00 saatleri arasında çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde Köstebekgiller ile buluşarak onlarla söyleşiler, eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek, şarkılarla dans edecek ve hatıra fotoğrafı çektirecekler.

17 Ocak 2019 - 21:33

Anne ve babalarıyla sakin bir hayat yaşayan Boyo, Süslü, Bebi, Nine ve Köstan Amca hafızasını kaybeden Kösteban’ın hayatı yollarının Pelin ve Caner ile kesişmesiyle büyük bir serüvene dönüşür. Efsanevi Köstebek diyarı Köstebekya’ya ulaşmaya çalışan Köstebekgiller, önlerine çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışır. Bir yandan dostluğun ve dayanışmanın önemini kavrarken, diğer yandan aile bağlarının anlamını yeniden keşfederler. Köstebekgiller’in sürprizlerle dolu keyifli maceraları Agora Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.

Ayrıca, Köstebekgiller’in sahne gösterisini de izleyecek olan minikler, sevdikleri çizgi dizi karakterleri ile de tanışma fırsatı elde edecekler. Ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikte çocuklar “Köstebekgiller” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme şansı yakalayacak.

Agora Sinemaları ve Agora Eğlence Merkezi Sömestr’da Çocukları Bekliyor!

Sömestr tatili boyunca Agora Sinemaları’nda birbirinden güzel filmler öğrencileri bekliyor. Ayrıca, Agora Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile çocuklar keyifli saatler geçirerek, sömestr tatillerini karnaval tadında geçirecekler. Agora Eğlence Merkezi’ndeki avantajlı kampanyalar ile tüm çocuklar eğlenceye doyacak. “Alışveriş Sepette Eğlence Kredileri Cepte” kampanyası ile Aralık ayında aynı gün içinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlere 20TL, 250 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL değerinde Agora Eğlence Merkezi kredi anında hediye!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alanya Hep Üniversitesi’nden Engelsiz Eğitime Önemli Katkı!
Alanya Hep Üniversitesi’nden Engelsiz Eğitime Önemli Katkı!
Maden suyunu şişeden tüketin!
Maden suyunu şişeden tüketin!