‘Kursağımda İntikam’ dizisi Türkiye’yi sallayacak

‘Kursağımda İntikam’ dizisi Türkiye’yi sallayacak

Toplumumuzun kanayan yarası olan Kadına Şiddet, Çocuk İstismarı, Uyuşturucuya Karşı Mücadele, İşsizlik, Bakıma Muhtaç Yaşlı ve Engelli konularını ele alan sosyal farkındalık yaratacak bir proje olan ‘Kursağımda İntikam’ isimli dizi Türkiye’de ses getirmeye hazırlanıyor.

18 Kasım 2019 - 22:35

Yeşilçam’ın ünlü simaları var

Çekimlerinin tamamı Antalya İli, İlçeleri ve köylerinde başlayan, 1. bölümü çekilen ve özel bir kanalda yayınlanacak olan ‘Kursağımda İntikam’ Dizisinin Yapımcılığını Yıldız Tosun, Senarist ve Yönetmenliğini Murat Denizli yaptığı dizide, Yeşilçam’ın ünlü simalarından Coşkun Göğen, Erkan Kabakçıoglu, Yaşar Kutbay, Emine Şule, Jale Ak, Murat Aygan ve Hüseyin İnan gibi bir çok ünlü isim rol alıyor.

İkinci bölüm için destek şart

 Senarist ve Yönetmen Murat Denizli, dizinin ikinci bölümü İçin Antalyalı İşadamlarından destek bekliyor. Antalya Valisi’nin, belediye başkanlarının ve iş adamlarının filme destek olmalarını isteyen senarist ve yönetmen Murat Denizli, amaçlarının film olarak çekimine başladıkları ‘Kursağımda İntikam’ adlı dizinin televizyon kanallarında yayınlanarak Türkiye gündemine oturmasını sağlamak olduğunu söyledi.

Haber: Murat ŞENTÜRK

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Meh. ALIPTETRİN
    8 ay önce
    Rabbim Emeklerinizi Boşa Çıkartmasın Inşallah Başarılar Diliyorum Kadir ATALAY, Murat AYGAN ve Murat ŞENTÜRK Rabbim Yüzünüzü Kara Çıkartmasın INŞALLAH
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda 1 şehit
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda 1 şehit
BAKKALLAR ODASI'NDA ŞAHİN ABA DÖNEMİ
BAKKALLAR ODASI'NDA ŞAHİN ABA DÖNEMİ