’MAKAM ARAÇLARI YERLİ OTO OLSUN’

'MAKAM ARAÇLARI YERLİ OTO OLSUN'

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Temizer, yerli otomobil konusu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Temizer, "Türkiye’nin kararlılığını göstermek ve etkili bir tanıtım yapabilmek için Sayın Cumhurbaşkanını, ilk sürüşünü yaptığı otomobili yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde makam aracı olarak kullanmaya davet ediyoruz" dedi.

07 Ocak 2020 - 12:47

Yavuz Temizer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "İYİ PARTİ eğriye eğri, doğruya doğru diyebilen tek hareket olarak Türkiye’de sorumlu siyaset anlayışını temsil etmektedir. Yanlışı kim yaparsa yapsın karşısında ve doğru kimden gelirse gelsin yanında durmayı ilke edinmiş bir parti olarak, Türkiye’nin yerli otomobil arzusunu gerçekleştirme çabalarını da elbette ki destekliyoruz. Konunun ciddiyetle ele alınmasını ve 2011’den bu yana her yıl yolllarda olacağı söylenen yerli otomobilin artık gerçekten trafiğe çıkmasını bekliyoruz.

Türkiye’nin kararlılığını göstermek ve etkili bir tanıtım yapabilmek için Sayın Cumhurbaşkanını, ilk sürüşünü yaptığı otomobili yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde makam aracı olarak kullanmaya davet ediyoruz. Milletimizin bütün kaynaklarının Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile seferber edileceği bu projenin ciddiyetinin anlaşılması için ise, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ve girişim grubu ortaklarının ithal araçlardan inip bugünden itibaren yerli otomobil kullanma babayiğitliğini göstermelerini böylece başta ŞAHSIM olmak üzere hepimize örnek olmalarını istiyoruz.

İYİ PARTİ olarak Türkiye’nin kalkınması yolunda her türlü sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Milletimize karşı sorumluluklarımızın bir gereği olarak, yol gösterici ve çözüm üretici siyaset çizgimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Türk milletine verilen her sözün ve her vaadin takipçisi olacağız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Görevlinin Yüzüne Tüküren Şahıs Tutuklandı
Görevlinin Yüzüne Tüküren Şahıs Tutuklandı
Deniz Feneri'nden 10 bin Aileye Yardım
Deniz Feneri'nden 10 bin Aileye Yardım