"MELEĞİM BENİM" sinema filmi oluyor

"MELEĞİM BENİM" sinema filmi oluyor

gerçek hayat hikayesinden alıntı olan ve Antalya'da yaşamış emekli bir başkomiserin hayat hikayesindn esinlenerek ünlü yönetmen ve senarist Volkan Adıyaman tarafından senaryolaştırılıp sinema projesi haline getirilerek, filmin tamamını Antalya'da çekilecek.

05 Ağustos 2018 - 22:55

 

 

"Meleğim Benim" sinema filminin proje yapım ortaklarından olan uzun yıllardır gazetecilik ve kameramanlık yapan "Kadir Atalay" filmde görüntü yönetmeni olarakta görev yapacak. hikayenin ana cast oyuncularının belirlendiğini söyleyen Atalay, Antalya sinema platosu haline gelerek turizmin yanı sıra yüksek bütçeli filmlerinde çekilip şehre katma değer kazandırmak ve ilerleyen zamanlarda da gelecek nesillere örnek olacağını vurguladı. Antalya sevdalısı yapımcı yönetmen Atalay, daha önceleri çekilen bir çok dizilerin tutmadığının altını çizerek bu tabuyu yıkacağını dile getirdi. Atalay ayrıca bir çok ünlü sanatçı ile iletişimde olup şarkılarının kliplerini antalya'da çekeceğini söyleyerek, geçtiğimiz günlerde ise arabesk fantazi şarkıcısı Şahin İnan'a "VEFASIZ" isimli yaz şarkısını kliplendirerek şehrin çehresini değişik platformlarda gösterdiğini söyledi. "MELEĞİM BENİM" sinema filminin bütçesinin oldukça düşük olduğunu vurgulayan Atalay, sponsorluk görüşmelerinin tamamlanmasının ardından Antalya'nın değişik yerlerinde filme start verilip filmin konusunun drama olacağını dile getirdi. ayrıca, yardımcı oyuncuları ve figüranları ise Antalya'dan yeni yüzlerle çalışıp filmde yer alacklarını söyledi.

filmin üç yapımcı ortağı olduğunu söyleyen Atalay, Kurtlar vadisi dizisinden tanıdığımız KİBRİTÇİ YILMAZ karakterini canlandıran BEKİR ASLANTAŞ ve filmin yönetmenliğini yapacak olan Volkan Adıyaman proje yapım ortaklarından olduğunu söyledi.

sponsor desteği arıyor

"MELEĞİM BENİM" sinema filmine sponsor desteği aradığını söyleyen yapımcı yönetmen Kadir Atalay, Antalya'da oldukça zengin iş adamlarının yanı sıra dünyanın en çok otelininde burada olup kimsenin sponsor olarak destek vermediğinden yakınırken, dizi, film, klip gibi işlerede sıcak bakmadıklarının altını çizdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ