Meltem Muhtar adayı Derya Erdem Bulut

Meltem Muhtar adayı Derya Erdem Bulut

Ulusal bir Organizasyon şirketinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapan Derya Erdem Bulut, 20 Yıldır ikamet ettiği Meltem Mahallesi'ne yeterli hizmet gelmeyince Muhtar adayı oldu. Devlet Kurumlarıyla ve Belediyelerle yıllardır işbirliği içinde çeşitli projelere imza atan ve Antalya'nın ve Türkiye'nin ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlayan organizasyonlara imza atan Derya Erdem Bulut; "Artık oturduğum, Antalya'nın bence en güzel Mahallesi Meltem'e hizmet etmek istiyorum" dedi.

14 Mart 2019 - 18:35 - Güncelleme: 14 Mart 2019 - 18:41

MUHTAR'LIK OTURUP MESAİ DOLDURMA MAKAMI DEĞİL, HİZMET MAKAMIDIR...

      20 yıldır Meltem'de ikamet eden evli ve 2 çocuk annesi Derya Erdem Bulut, Meltem mahallesinin üvey evlat muamelesi gördüğünü ve yeterli alt yapı çalışmalarının yapılmadığını , kapalı pazar,otopark,Vb.gibi birçok sosyal alanlardan mahrum kaldığını parkların ve ana yolların bakımsız olduğunu, Mahalleyi oldukça rahatsız eden Stadyum haricinde hiçbir sosyal tesisin kurulmadığını, çok geniş ve boş yeşil alanları olmasına rağmen atıl alanlar olarak bırakıldığını ve artık böyle güzel merkezi bir mahallenin beton yığını haline geldiğini belirten Bulut; "Ağlamayan çocuga mama verilmez. Bizim 28 yıldır bu makamı işgal eden muhtarımız maalesef sadece belli saatlerde makamında formalite oturup gerçek görevini yapamamaktadır.  ve yıllarcada eşim ve bende bu muhtarımıza oy verdik ama hiç bir hizmet göremedik, eğer  makamda belli saatlerde oturup göstermelik mesai doldurmaya çalışmasaydı,  Devletin Kurumlarıyla Belediyelerle işbirliği yapıp mesai harcasaydı Meltem Mahallesi gerçekten adı gibi güzel yaşanılacak mahalle olurdu" dedi.

     MUHTARLIK'TA ARTIK MÜHÜR PARASI VE EVRAK PARASI DÖNEMİNİ BİTİYORUM...

      Devletin ilgili Kurumlarıyla, başta Belediye'lerle uygulanabilecek projelerinin hazır olduğunu belirten Meltem Mahallesi Muhtar adayı Derya Erdem Bulut;"Mahallemizi örnek Mahalle yapmak istiyorum. bende bir anneyim çocuklarımızın ve sakinlerimizin güvenliği için öncelikle parklarımızı yeterli aydınlatmak ve kamera sistemine bağlamak, ev hanımlarının evlerinde üreteceği el emeği ürünler için "el emeği" pazarı kurmak,sahipsiz hayvanlar için barınak sağlamak,yaşlı ve emeklilerimiz için sosyal yaşam alanları sağlamak , gençlerimiz için spor ve aktivite alanları sağlamak, cadde sokaklarımızdaki kaldırımları düzenlemek  ve eğer Muhtar seçilirsem,Meltem'de ikamet eden her vatandaşımız hiç bir ücret ödemeden muhtardan istediği evrağı ve hizmeti alacaktır.artık mühür parası ve evrak parası dönemini bitiriyorum" dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Eyfer
    2 ay önce
    30 yıllık mahalle sakini olarak Muazzez hanım a emeğinden dolayı teşekkür ederiz. Meltem mahallesi bebekti Muazzez hanımla büyüdü ve bugün Antalya’nın en elit mahallelerindendir. Mevcut muhtarımız Güler yüzlülüğü, samimiyeti ve başarılarıyla bam yapmış bir kadındır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"EĞİTİMDE BAŞARI BU ÇATININ ALTINDA"
'TAZI KANYONU'
'TAZI KANYONU'