MHP KEPEZ İLÇE BAŞKANI MEHMET SEYYAR ÇARPICI KONUŞTU

MHP KEPEZ İLÇE BAŞKANI MEHMET SEYYAR ÇARPICI KONUŞTU

MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar, Antalya’daki önemli kurumların HDP’ye verileceği konusunda duyumlar aldıklarını iddia etti. Başkan Seyyar, “Bize gelen bilgilere göre HDP’nin Antalya Hali, ASAT’ı, Ulaşımı ve Antalya’daki belli birimleri istediklerini biliyoruz. Bu ülkenin Türkiye Cumhuriyeti Devleti olduğunun unutulmadan yönetilmesini bekliyoruz. Bundan sonraki süreçte de iddiaların takipçisi olacağız” dedi.

18 Nisan 2019 - 21:40 - Güncelleme: 18 Nisan 2019 - 22:06

Haber: Esra KÖKSAL

MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar www.akdenizbulten.com ‘a konuştu. Başkan Seyyar, “Kepez’i kazandık ama sevincimiz buruktu çünkü Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni kaybettik. Buna çok üzüldük. Bundan sonrası Antalya’mız için inşallah hayırlı olur. Bizim tek kaygımız vardı. O da oluşan millet ittifakının içerisinde HDP’nin olmasıydı. Duyumlarımız var yine o kaygılarımız devam ediyor. O kaygılar inşallah gerçekleşmez. Bize gelen bilgilere göre HDP’nin Antalya Hali, ASAT’ı, Ulaşımı ve Antalya’daki belli birimleri istedikleri iddia ediliyor. Yani belediyenin özellikle can damarı olan yerlerin istendiği iddiası bizde kaygı uyandırıyor. Neden özellikle bu üç dört yer isteniyor? Bunların takipçisi olmaya devam edeceğiz. Bu ülkede siyaset yaparak hala PKK, PYD bizim arkamızda diyerek ve onları terör örgütü ilan edemeyen bir siyasi partinin önümüzde karşımızda meşrutiyeti yoktur. Bizim düşüncemiz eğer bunu söyleyemiyorsa onların siyasi uzantılarıdır ki bunu her açıklamalarında ispat ediyorlar” dedi.

“Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır”

Başkan Seyyar Cumhur İttifakı olarak Kepez’de nasıl bir seçim dönemi geçirdiklerini ise şu şekilde anlattı:

“Cumhur İttifakı’nın oluşması ile birlikte liderimizin emir ve talimatları doğrultusunda Kepez’de Milliyetçi Hareket Partisi’nin İlçe Teşkilatı olarak yoğun bir süreçten geçtik. Ancak bizim şöyle bir özelliğimiz vardı. Seçimler bitse bile bizim teşkilatlarımız hep açık kaldı. Seçimlerden sonra da sokaktaki vatandaşlarımız ve esnaflarımızla ilişkimizi asla kesmedik. Onlarla sohbetlerimizi, ülke gündemimizi hep görüştük. Bu seçim döneminde seçimi kazanır mıyız konusunda zorlanmadık. Çünkü vatandaşın yanına gittiğimiz zaman seçimden seçime geliyorsunuz sözünü bir tek biz duymadık. Cumhur İttifakı ile Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları konusunda çok çabuk adapte olduk. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Biz ülkemizi ve memleketimizi karşılıksız sevdik. Bu noktada mücadelemizi beraber verdik. Seçilmiş belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerimize yeni dönemleri hayırlı olsun. Kepezimize Antalayamıza Ve Ülkemize Hayırlar Getirmesini temenni ediyorum Bütün Çalışmalarımız Türkiye Cumhuriyeti'nin Bekası, Türk Milletinin Refahı Ve Huzurunun Tam Anlamıyla Tesis Edilmesi İçindir."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMNİYET KEMERİ ÖNEMLİ
EMNİYET KEMERİ ÖNEMLİ
Kepez’de Akademi ilk mezunlarını verdi
Kepez’de Akademi ilk mezunlarını verdi