MUHİTTİN BÖCEK’TEN SAĞLIK EKİBİNE TEŞEKKÜR

MUHİTTİN BÖCEK'TEN SAĞLIK EKİBİNE TEŞEKKÜR

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Özlenen Özkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i odasında ziyaret etti. Sağlık durumu gayet iyi görünen Böcek ile ilgili sosyal hesabından paylaşım yapan Özkan, " Kendisi bomba gibi.Taburcu etmeye hazırlanıyoruz. Başkanımız sağlık çalışanlarımıza teşekkür etti ve bir an önce görevinin başına geçmek istediğini söyledi. Her şey dilediği gibi olsun" dedi. Böcek de bu zor süreçte tedavisi ile ilgilenen tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

30 Kasım 2020 - 11:34 - Güncelleme: 30 Kasım 2020 - 12:40

Başkan Muhittin Böcek, “Sayenizde mutluyum. Bu süreçte şahsınızda tüm sağlık çalışanlarımıza, dua edenlere, arayan soran herkese çok teşekkür ediyorum. Hemşirelerimiz, doktorlarımız gece gündüz demeden çok ilgilendiler. Benim de dualarım size, teşekkür ediyorum her şey için.” diye konuştu.

17 Ağustos'ta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla COVID-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyuran ve sağlık durumunun kötüleşmesiyle 24 Eylül'de Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen Başkan Muhittin Böcek için tüm imkanlar seferber edilerek yoğun bir tedavi süreci başladı.

“Tecrübeli Ekibimiz ile Sağlığına Kavuştu”

Tedavi süreci hakkında bilgi veren Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Başkanımız hastanemize geldiğinde durumu oldukça kritikti. Koronavirüs’ün etkileri bir yana, kronik rahatsızlığı, değişik zamanlarda gelişen ciddi enfeksiyonlar ve diğer problemler sebebiyle ağır bir tablo ile karşı karşıyaydık. Çok değerli hocalarımızın ve tecrübeli ekibimizin çabalarıyla tedavisinin büyük bir kısmını başarıyla tamamladık. Yakın zamanda taburcu etmeye hazırlanıyoruz. Bundan sonra da fizik tedavi süreci evden devam edecek.” diye konuştu.

“Mutluluğumuz Tarif Edilemez”

Bu sürecin ardında çok büyük bir emek ve özveri olduğunu ifade eden Rektör Özkan, “Muhittin Böcek Başkanımız iki aydan fazla bir süreçte hastanemizde tedavi görüyor. En büyük arzumuz ve duamız başından beri buradan sağlıklı bir şekilde ayrılması idi. Bugün Başkanımızın sağlığına kavuşmasının sevincini yaşıyoruz, mutluluğumuz tarif edilemez. Tüm sağlık ekibimizin üstün gayretleri sonucu bu aşamaya geldik. Emeği geçen ekibimize yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK İSTİFA ETTİ
ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK İSTİFA ETTİ
ÖDÜLLÜ TÜRK FİLMLERİ DİJİTAL ORTAMDA İZLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR
ÖDÜLLÜ TÜRK FİLMLERİ DİJİTAL ORTAMDA İZLEYİCİSİYLE...