Muratpaşa Belediyesi’nden Lastminute Fair’e Büyük Destek

Muratpaşa Belediyesi’nden Lastminute Fair’e Büyük Destek

Muratpaşa Belediyesi ve AKOED (Antalya Kaleiçi Otelciler ve Esnaflar Derneği) 26-27 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek “Lastminute Fair” e büyük bir stant ile katılarak destek verecek. Muratpaşa Belediyesi ve AKOED, Apollon’un şehri Antalya ve Kaleiçi’nin tanıtımını yapacak. Yurt dışından Old Town belde yöneticilerini de fuara davet eden Başkan Av. Ümit Uysal, “Old Town Turizmine” dikkat çekecek ayrıca Lastminute fuarı öncesi ve sırasında katılımcılara Kaleiçi tanıtılacak.

18 Şubat 2021 - 10:47

Lastminute Fair’den Kaleiçi Turizmine Destek 
20 ülke, 2500 yurt dışı seyahat acentası, 3000 yurt dışı turizm temsilcisi 8000 turizm profesyonelini ağırlayacak olan “Lastmunıte Fair” Marketing Fuarı’nda Muratpaşa ve AKOED 60 m2 karelik büyük bir stant ile yer alarak, Antalya ve Kaleiçi’ne verdikleri desteklere bu katılımla devam edecek.

Bu konu da Muratpaşa Belediye binasında bir araya gelen  Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, AKOED (Antalya Kaleiçi Otelciler ve Esnaflar Derneği) Başkanı Hasan Yetkili, Gm-Center & GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, Lastminute Fair Genel Koordinatörü İlker Kutlu Aktaş, Pi Travel Koordinatörü Kazım Yönden toplantıda 25 Nisan 2021 tarihinde fuardan bir gün önce tüm yurt dışı fuar katılımcılarını Kaleiçi’nde ağırlayarak eşsiz kültür varlığını tüm dünyaya tanıtma kararı aldılar. Yine proje kapsamında fuara katılanlara fuar boyunca her saat başı Kaleiçi’ne ücretsiz servis hizmeti sağlanacak.
Av. Ümit Uysal “ Lastminute Fair ile Old Town Turizmine Liderlik Ediyor 
Başkan Av.Ümit Uysal toplantıda; “ Yurt dışından “Old Town” belde yöneticilerini Lastminute Fair Marketing Fuarı’na davet ettik. Onlar da bu nazik davetimizi memnuniyetle kabul ettiler. 26- 27 Nisan 2021 tarihinde fuara katılacak Old Town belde yöneticileri fuardaki workshoplarda dünya Old Town turizmi hakkında bilgi ve deneyimlerini ziyaretçi ve katılımcılarla paylaşarak fuara sinerji katacaklar. Bu girişimimizle Old Town turizmine dikkat çekeceğiz. “ dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyi Parti’den ‘Toplumun Temeli Kadın’ paneli
İyi Parti’den ‘Toplumun Temeli Kadın’ paneli
Sarıgül Antalya’ya geliyor
Sarıgül Antalya’ya geliyor