Özçelik’ten demirbaşların taşındığı iddiası

Özçelik'ten demirbaşların taşındığı iddiası

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın olağanüstü seçimi sonucunda 17 yıllık mücadelesinin sonunda başkanlık koltuğuna oturan Niyazi Özçelik, 5 bin üyeli odanın demirbaşları olan klima, mobilya, evraklar ve bilgisayarların nakliye araçlarıyla taşındığını öne sürdü. Özçelik, “Resmen kapalı bir kutu. Mazbatamızı alamadığımız için gidip hesap soramıyoruz” dedi.

08 Ekim 2019 - 15:54 - Güncelleme: 08 Ekim 2019 - 16:02

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın ‘rüşvet ve yolsuzluk’ suçlamasıyla tutuklanan eski başkanı Mehmet Ali Alkan’ın yerine göreve büyük oy farkıyla gelen Niyazi Özçelik, “Camiamıza sürülen kara lekeyi sileceğiz. Dürüst, adaletli ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimseyeceğiz” dedi. Mazbatasını aldıktan sonra yol haritasını çizeceğini söyleyen Özçelik, “Mazbatamızı alır almaz çalışmaya başlayacağız. Yeni projelerimizi ve faaliyetlerimizi hayata geçireceğiz” dedi. 

DEMİRBAŞLAR TAŞINIYOR!

Özçelik iddialarını şöyle sıraladı: “Bugün odamızın önünde nakliye aracı var. Klima, mobilya, evraklar, bilgisayarlar odanın demirbaşıdır. Nakliye aracıyla taşıyorlar. Resmen kapalı bir kutu. Mazbatamızı alamadığımız için gidip hesap soramıyoruz. Elimde fotoğraflar var” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tiyatronun duayen ismi:
Tiyatronun duayen ismi: "ABDULLAH SÜREKLİ"
 ‘GELECEK PARTİSİ MİLLETİMİZİN YARINIDIR’
‘GELECEK PARTİSİ MİLLETİMİZİN YARINIDIR’