Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi

Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi

2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ile çalışma grupları belirlenen Konyaaltı Kent Konseyi, yeni yönetimi seçti. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, oy birliğiyle Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçildi.

28 Eylül 2019 - 11:57

Konyaaltı Kent Konseyi, Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile yeni yönetim kadrosunu ve çalışma gruplarını seçti. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonunda yapılan toplantıya Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Muammer Saygılı ile birlikte çok sayıda konsey üyesi katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Esen, Konyaaltı Kent Konseyi’nin belediyenin çalışmaları doğrultusunda kendilerine yön gösterici bir görevde üstleneceğini ifade etti. Konyaaltı’nda yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların da bu Konseyde temsil edildiğini dile getiren Başkan Esen, Konyaaltı Kent Konseyinde yer alan tüm grupların çağdaş ve modern bir anlayışla birçok projeye imza atacağına inandığını söyledi. Konuşmaların ardından yapılan oylama da Başkan Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi.

Seçim sonucu oluşturulan çalışma grupları ise şöyle; “Kadın Meclisi: Sıva Raşidi, Hülya Bozkurt, Fahriye Işık Tezcan, Serap Kaya İncir, Özlem Saday, Mihriban Kılıç, Havana Küpcan. Gençlik Meclisi: Can Çevik, Vitalii Teterin, Ferruh Kalaycı, Oğuz Belin, Mustafa Gökçen, Bekir Ertuğrul, Musafa Göksoy. Yabancılar Meclisi: Marina Sorokina, Anna Doğanyılmız, Olesya Mercan, Siva Raşidi, Akmaral Gabdiyeva, George Ramos, Dimitro Bibik. Tarım, Çevre ve Şehircilik Çalışma Grubu: Berkant Mercanlı, Mehmet Engin Vural, Azem Kökez, Zeki Öğke, Sami Eke, Durali Kolpak, Tahsin Akpınar. Aile ve Sosyal Hizmetler Çalışma Grubu: Gökçen Deveci, Anatoly Guseyinov, Mihriban Kılıç, Mevlüt Uçur, Özlem Saday, Mustafa Gökçen, Hülya Bozkurt. Kültür ve Turizçm Çalışma Grubu: Özhan Sade, Behiye Pakize Yanık, İrina Balcı, Mahir Bölük, Kemal Çiçek, Hüseyin Özdemir, Hasan Hüseyin Ataşoğlu.”

Konyaaltı Kent Konseyi Yürütme Kuruluna ise Muammer Saygılı, Özlem Türker, Ayhan Adnan Abay, İlhami Kaplan ve Serap Kaya seçildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
Camilerde temizlik seferberliği başladı
Camilerde temizlik seferberliği başladı