Sokak Pazarlarına Ara Verildi

Sokak Pazarlarına Ara Verildi

Antalya da covid -19 salgınında alınan önlemler hızla sürüyor. Muratpaşa ilçesi sınırlarında kurulan Kızılsaray sokak pazarının faaliyetlerine ikinci bir karara kadar geçici olarak ara verilmesi kararlaştırılmıştır.

09 Nisan 2020 - 22:21 - Güncelleme: 09 Nisan 2020 - 22:42

Antalya da covid -19 salgınında alınan önlemler hızla sürüyor. Muratpaşa ilçesi sınırlarında kurulan Kızılsaray sokak pazarının itfaiye ve ambulans gibi acil durum araçlarının giriş yapamayacakları kadar işgal edilmesi ve sosyal mesafenin oluşturulamaması sebebiyle  Antalya Semt Pazarcılar odası ve İl Umumi Hıfzıssıhha kurulu kararları gereğince söz konusu pazarın  denetimi açısından elverişli koşulların sağlamaması, sabah saatlerinde ilgili sokaklar üzerine gelişigüzel park eden araçların engel olması sebebiyle geçici süre kapatıldığı bilgisi gelmiştir.

Antalya İl Umumi Hıfzıssıhha kurulunun açıkladığı yeni karara göre covid-19 salgını ile ilgili önlemler kapsamında ilimiz, Muratpaşa ilçe sınırları içerisinde Kızılsaray mahallesi 62-63-65-67-76-76/1-81-82-83-85 numaralı sokaklarda geçmişten bugüne kadar kurulu olan sokak pazarları için süreç normale dönene kadar geçici bir süre kapatılması talep edilmiş olup söz konusu pazarın faaliyetlerine ikinci bir karara kadar geçici olarak ara verilmesi kararlaştırılmıştır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN SELÇUK'TAN YÜZ YÜZE EĞİTİM AÇIKLAMASI
BAKAN SELÇUK'TAN YÜZ YÜZE EĞİTİM AÇIKLAMASI
ALTUN:
ALTUN: "DOĞRU İSTİKAMETTE ATILMIŞ BİR ADIM"