Survivor Hikmet’e coşkulu karşılama

Survivor Hikmet'e coşkulu karşılama

Sakatlandığı için Survivor Türkiye – Yunanistan 2019’a devam edemeyen Antalyalı Hikmet Tuğsuz, son kez adaya giderek takım arkadaşlarıyla vedalaştı. Duygusal anların yaşandığı vedanın televizyondan yayınlandığı akşamın gecesinde Antalya’ya gelen Tuğsuz, kendisini bekleyen kalabalık tarafından havalimanında coşkuyla karşılandı.

27 Mayıs 2019 - 17:11

Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında sergilediği performansla rakiplerine karşı kolay kolay oyun kaybetmeyen ve finale gitmesine kesin gözüyle bakılan Toros Kaplanı lakaplı Antalyalı Hikmet Tuğsuz, yaşadığı sakatlık nedeniyle yarışmaya veda etti.

Yaklaşık 4 aydan fazla süredir Dominik’teki Survivor adasında bulunan ve hem yarışmalardaki performansı hem de ada yaşantısıyla diğer yarışmacıların sevgisini kazanan Tuğsuz’un sağ ayak dizinden sakatlanarak yarışmayı bırakmak zorunda kalması diğer yarışmacıları ve sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Rakibiyle yarıştığı sırada sağ ayak dizinden yaralanan ve bağları kopan Tuğsuz, bundan sonraki bölümlerde yarışamayacağının kesinleşmesinin ardından son kez adaya giderek takım arkadaşlarıyla vedalaştı. Duygusal anların yaşandığı vedada bazı yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Öte yandan Tuğsuz, veda görüntülerinin yayınlandığı Pazar gününün gecesinde hava yoluyla Antalya’ya geldi. Toros Kaplanı Tuğsuz, memleketi Antalya’da aralarında Kırkpınar Başpehlivanlarından Ali Gürbüz’ün de bulunduğu kalabalık tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Antalya
    1 yıl önce
    Bu yılki survivorı Hikmet sayesinde zevkli bir şekilde izliyorduk. Hikmet gitti hiçbir zevki kalmadı. Yüreğinin temizliği, mertliği her haljnden belli o*** bir insan. Hikmet bir efsanedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaaltı Sahili'nde sosyal mesafe düzenlemesi
Konyaaltı Sahili'nde sosyal mesafe düzenlemesi
Kafesler Yenilendi
Kafesler Yenilendi