Trendyol’dan Antalyalı satıcıya ödül

Trendyol'dan Antalyalı satıcıya ödül

Satıcılarına ve müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çalışan Trendyol, platformundaki satıcıları ödüllendirmeye devam ediyor. Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri’nde Eylül ayının ‘En Hızlı Büyüme” ödülünü Antalyalı marka Ahenk aldı

03 Ekim 2022 - 16:48 - Güncelleme: 03 Ekim 2022 - 16:51

 

Trendyol’un platformunda yer alan satıcıları her ay farklı dallarda ödüllendirdiği Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı kazananları belli oldu. Ödül töreni, Trendyol’un satıcılarının işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve çok daha fazla müşteriye ulaşmalarına destek olmak amacıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı Online İş Ortağı Buluşmaları kapsamında gerçekleşti.

Eylül ayında Eskişehir, Adana, Antalya ve İstanbul’dan beş satıcı ödüle layık görüldü.  'En İyi Operasyon' ödülünü  Eskişehirli marka Yeşil Reyon, ‘En Hızlı Büyüme’ ödülünü ise Antalyalı marka Ahenk aldı. Adana’dan Heybeni Doldur markası ise ‘En Çok Öğrenen’ ödülüne layık görüldü.  ‘En İyi Müşteri Deneyimi’ ödülünün sahibi İstanbul’dan Teknoreyonum olurken, ‘En Aktif Satıcı Paneli Kullancısı’ ödülünün sahibi de yine İstanbul’dan Mystic Energy oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaaltı’nda 7 noktaya iftar sofrası  
Konyaaltı’nda 7 noktaya iftar sofrası  
AGC 2022 Yılı Antalya Basın Ödülleri yarışmasında dereceye giren eserler
AGC 2022 Yılı Antalya Basın Ödülleri yarışmasında dereceye...