TÜREL: "YALAN RÜZGARI DEVAM EDİYOR"

TÜREL: "YALAN RÜZGARI DEVAM EDİYOR"

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Sahil projesi çerçevesinde fahiş fiyatlara malzeme alımı yapıldığı yönünde suçlamalarda bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in yalan ve iftiralarına devam ettiğini söyledi. Açıklamalarını sosyal medya hesapları üzerinden yapan Türel, Böcek'e istediği her platformda hesaplaşabileceğini söyledi.

06 Şubat 2020 - 16:35

Türel, Yalan Rüzgarı devam ediyor başlığı ile sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Bay Böcek bugün yine konuşmuş. 10 parmağında 10 kara. Hem devri sabık yapmayacağım diyor. Hem de yalan ve iftiralarına devam ediyor. 

Yetki sende, davul da tokmak da senin elinde. Varsa bir yanlış ver savcılığa hesaplaşalım. Laf çok icraat yok. Gerekeni yap, çok konuşma. 

Bizim dönemde yapılan pırlanta değerindeki hizmetlerimizi karalamaya çalışmaktan başka yaptığın bir tane basın toplantısı yok. 

Keşke senden Antalya'nın şurasına şu hizmeti yapacağım diye sözler duysak da dişimizi kırsak. Geçen dönemle ilgili seninle yargıda, televizyonlarda, her yerde hesaplaşmaya hazırım ama hayatın kaçak güreşmekle geçti, yine aynısını yapıyorsun. 

Bir kere daha söylüyorum. Geçen dönemle uğraşacağına Antalya ile uğraşsan belki güzel şehrimize bir çivi çakarsın. Bizim abdestimizden şüphemiz yok. 

Hodri Meydan 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaaltı Belediyesi yardım eli uzattı
Konyaaltı Belediyesi yardım eli uzattı
Kaçak sigara üretimine darbe
Kaçak sigara üretimine darbe