Turgay Genç ipi göğüsledi

Turgay Genç ipi göğüsledi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç yaptığı açıklamasında Döşemealtı halkının istikrardan yana tercihini yaptığını, geçen 5 yılda olduğu gibi yeni dönemde de hizmet yarışının devam edeceğini söyledi.

01 Nisan 2019 - 12:27 - Güncelleme: 01 Nisan 2019 - 12:37

Yerel Seçimler nedeniyle geçen Pazar günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’nde de vatandaşlar sandık başına gitti. Toplam 4 adayın yarıştığı seçimleri kesin olmayan sonuçlara göre yüzde 48,77 ile Mimar Turgay Genç kazandı.

“Birlikte Yine Başardık” diyen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “İlçemizi Antalya’nın yeni markası yapma hedefiyle geçen dönem 5 yılda 100’ün üzerinde projeyi kendi öz kaynaklarımızla tamamlayıp halkımızın hizmetine açtık. Mesai arkadaşlarımla birlikte Döşemealtı’nda, Antalya’da hatta Türkiye’de ilkleri gerçekleştirdik. Yeni dönemde de aynı azim, aynı gayret ve samimiyetle çalışarak bölgemizin gelişimine, halkımızın refahına ve mutluluğuna katkı da bulunmaya devam edeceğim” dedi.

Başkan Genç sözlerine şöyle devam etti, “Her zaman yanımda olan partim Cumhuriyet Halk Partisi ve yönetimine, ittifak ortağımız İYİ Parti ve Yönetimine, oy veren yada vermeyen tüm vatandaşlarımıza ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Demokratik bir ortamda halkımızın dediği oldu. Bundan sonra da aynı şekilde devam edecek”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !