Turizm sektörünün geleceği değerlendirildi

Turizm sektörünün geleceği değerlendirildi

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) geleneksel toplantısı bu yıl Covid-19 salgını gündemiyle online olarak gerçekleştirildi.

08 Mayıs 2020 - 18:45

 

Turizm sektörünün geleceği ve salgının etkilerinin değerlendirildiği toplantıda konuşma yapan Eczacıbaşı Profesyonel Yurtdışı ve Projeler Akademi Yöneticisi Pınar Günenç, turizm sektöründe değişimin kaçınılmaz olduğunu ve birçok alışkanlığın artık geride kaldığını söyledi. Günenç, insanların evlerine sağlıklı dönme isteğine uygun olarak turizm sektörünün yeni bir yapılanmaya girmesi gerektiğine dikkat çekti.

Covid-19 salgınından en çok etkilenen sektörlerin başında turizm sektörü geliyor. Havaların ısınmasıyla yaklaşan turizm sezonuyla, sektörün geleceği Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) geleneksel toplantısında değerlendirildi. 6 Mayıs Çarşamba günü, salgın nedeniyle ilk kez online gerçekleştirilen toplantıda Eczacıbaşı Profesyonel Yurtdışı ve Projeler Akademi Yöneticisi Pınar Günenç, “Küresel Yaşanan Covid-19 Salgınında ve Sonrasında Turizm Sektörünün Hijyen Kavramına Bakış Açısı’’ başlıklı bir sunum yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Devremülk Mağdurları İçin Cayma Süresi 1 Yıla Kadar Uzayabiliyor
Devremülk Mağdurları İçin Cayma Süresi 1 Yıla Kadar...
Defne, ihracatçısının yüzünü güldürüyor
Defne, ihracatçısının yüzünü güldürüyor