Türkiye’nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu

Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu

Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone’un Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdi.“Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması”nda büyük final heyecanı dün akşam yaşandı.

10 Temmuz 2020 - 20:26 - Güncelleme: 11 Temmuz 2020 - 13:13

Vodafone FreeZone YouTube ve TV8,5 kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanan büyük final 4.4 milyonun üzerinde izlenme erişimine ulaş. FreeZone Müzik Yarışmasın bu yıl kazananı halk oylamasıyla Antalya'dan Gülşah Kömür oldu. 11 bini aşn başvuru arasından birinciliğe ulaşan Gülşah Kömür, Vodafone FreeZone desteğiyle, single ve klip çıkarma, ayrıca kendi YouTube kanalı açmak için gerekli danışmanlığını alma fırsatını  yakaladı. Sunuculuğunu Jess'in üstlendiği,influencer Chaby Han'ın ise YouTube koçu olarak yer aldığı muazzam gecede, Mustafa Sandal, Jess, Chaby Han ve konuk sanatçılar Melis Fis ve Eypio Acun Medya stüdyosundan, finalistler ise görüntülü bağlantıyla evlerinden katıldı. Hem Mustafa Sandal hem de konuk sanatçılar performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Pop Sanatçı Mustafa Sandal geceyi şu sözlerle özetledi "Dinlediğim gençlerin tamamından çok etkilendim. Hepsi potansiyel vaat eden seslerdi. Bu yarışmanın benim için en anlamlı yanı, müzik dünyasın geleceğine dair umut vermesi oldu. Güzel bir gelişme var ve bu, mutluluk verici. Gençlere başarılar diliyorum" dedi. Yarışma birincisi Gülşah Kömür de duyguları şu şekilde ifade etti."Çok özel bir deneyim yaşadık. Çok kıymetli isimlerden çok önemli bilgiler öğrendik. Bu, büyük bir şanstı bizler için. Yarışmayı kazandığım için çok mutluyum. Vodafone FreeZone'a ve beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN SELÇUK'TAN YÜZ YÜZE EĞİTİM AÇIKLAMASI
BAKAN SELÇUK'TAN YÜZ YÜZE EĞİTİM AÇIKLAMASI
ALTUN:
ALTUN: "DOĞRU İSTİKAMETTE ATILMIŞ BİR ADIM"