Uzaktan bioenerji seansları ile sorunlardan kurtulun

Uzaktan bioenerji seansları ile sorunlardan kurtulun

Bioenerji Uzmanı Nimet Kızıl, uzaktan bioenerji seansları ile kişilerin içindeki enerjiyi açığa çıkardıklarını ve özellikle bağışıklık sisteminin güçlenmesi ile dış etkenlere karşı koruyucu etki oluşturulduğunu söyledi.

14 Mart 2020 - 17:33


Bütüncül ve bilimsel bir tedavi yöntemi olan bioenerji terapisi ile fiziksel, zihinsel ve ruhsal sorunların üstesinden gelinebileceğini aktaran Bioenerji Uzmanı Nimet Kızıl, uzaktan bioenerji seansları hakkında bilgi verdi. Kızıl, “Bioenerji seanslarında hastanın ve bioenerjistin aynı ortamda olması zorunlu değildir. Bu durum bioenerji uygulamasının bir adım öne geçmesini sağlamaktadır. Uzaktan bioenerji uygulamasını; bioenerjistin bulunduğu yere gelemeyecek kadar ağır durumda olanlar, seyahat engeli olanlar, yürüyemeyenler, hastanede ve yoğun bakımda yatanlar, çalışıp izin alamayanlar alabilir. Bioenerji Seansının kişilere hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Uzaktan bioenerji seansı alanlar kendilerinde etkileri hissettikçe enerjiye inançları artar. Bu durumda iyi yönde etkileşim katkı sağlayacaktır” dedi.
Bioenerjiin genel faydalarından da bahseden Nimet Kızıl bunları şöyle sıraladı: “Bioenerji kişinin bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücuttaki kan dolaşımını ve metobalizmayı hızlandırır. Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır. Ruhsal ve sinirsel durumu düzenler. Her türlü ağrılarda etkilidir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek suretiyle dış etkenlere karşı koruyucu etkisi bulunur”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
 Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor