Vali Karaloğlu Kaleiçi Festival Heyeti’ni Kabul Etti

Vali Karaloğlu Kaleiçi Festival Heyeti’ni Kabul Etti

Vali Münir Karaloğlu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Kaleiçi Old Town Festivali için 24 ülke, 48 şehrinden Antalya’ya gelen ülke temsilcilerini makamında kabul etti.

11 Ekim 2019 - 16:46

Muratpaşa Belediyesi'nin bu yıl 4'üncüsünü gerçekleştireceği Kaleiçi Old Town Festivali için birçok yabancı misafir Antalya’ya geldi. Ukrayna'nın onur konuğu ülke olarak katılacağı festivale bu yıl 24 ülkeden 48 şehir katıldı. Vali Münir Karaloğlu Festival için Antalya’ya gelen konukları Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile birlikte makamında kabul etti.

Kaleiçi festivaline için gelen konukları, Türkiye’nin misafir odası, dünyaya açılan penceresi Antalya’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Münir Karaloğlu, “Dünyada, yaşayan eski şehirlerin korunması böyle bir bilincin oluşturulması ve bunların gelecek nesillere aktarılması noktasında Muratpaşa Belediyemizin yaptığı ve benzer etkinliklere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Birliğiniz, dayanışmanız inşallah dünyada ki diğer ülkelerde ki Old Town’lar arasında da yakın bir iş birliği temellerinin atılmasına vesile olur. Antalya’mıza tekrar hoş geldiniz” dedi.

Konuklarla karşılıklı sohbetin ardından Vali Karaloğlu, festival heyetiyle ziyaretin anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Karaalioğlu Parkı'ndan, Kaleiçi'ne uzan kortejle başlayan Kaleiçi Old Town Festivali; konserler, sergiler, sokak performansları, söyleşiler ve mutfak atölyeleriyle 4 gün boyunca devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !