VALİ KARALOĞLU TRAFİK HAFTASINI BAŞARI BELGESİYLE KUTLADI

VALİ KARALOĞLU TRAFİK HAFTASINI BAŞARI BELGESİYLE KUTLADI

Vali Münir Karaloğlu, Trafik Haftası münasebetiyle görevini üstün başarıyla icra eden polis ve Jandarma trafik personeline Başarı Belgesi takdim edip trafik haftalarını kutladı.

07 Mayıs 2020 - 20:57

Valilik makamında gerçekleşen takdim töreninde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tekin Aktemur ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Vali Münir Karaloğlu’na eşlik etti.

ÜLKEMİZİN EN KÖKLÜ İKİ KURUMU

Törende, Emniyet ve Jandarma Teşkilatların ülkemizin en köklü kurumlarının başında olduğunu belirten Vali Karaloğlu, korona virüsle mücadele sürecinde de gerek Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığıyla vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması gerekse toplumumuzun sağlık, huzur ve güvenliği için 24 saat denetimlerini ve görevlerini aksatmaması sebebiyle tüm Emniyet ve Jandarma personelini tebrik edip, görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi.

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

Antalya’da Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olması sebebiyle trafik güvenliğine büyük bir önem verdiklerini belirten Vali Karaloğlu, emniyet kemeri ve kask kullanımı noktasında öncülük ettikleri projelerin Türkiye’ye de örnek olduğunu ifade etti. Her zaman görevi başında olan ve görevlerini üstün başarıyla icra eden Trafik ekiplerini tebrik eden Vali Karaloğlu, trafik ekiplerinin bundan sonraki çalışmalarında da aynı titizlikle devam etmelerini rica etti.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Devremülk Mağdurları İçin Cayma Süresi 1 Yıla Kadar Uzayabiliyor
Devremülk Mağdurları İçin Cayma Süresi 1 Yıla Kadar...
Defne, ihracatçısının yüzünü güldürüyor
Defne, ihracatçısının yüzünü güldürüyor