VATANDAŞA LUNAPARK MÜJDESİ

VATANDAŞA LUNAPARK MÜJDESİ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık dört aydır kapalı olan Aktur Lunapark, İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge ile 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren eğlence severlere kapılarını yeniden açıyor. Aktur Lunapark İşletme Müdürü Veli Kılınçaslan vatandaşların güvenli bir şekilde eğlenebilmesi için her türlü hazırlıkların yapıldığını ve gerekli tedbirlerin alındığını açıkladı.

05 Temmuz 2020 - 11:41

Yaklaşık dört aydan bu yana Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan Aktur Lunapark İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge ile 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren kapılarını yeniden açıyor.

Aktur Lunapark İşletme Müdürü Veli Kılınçaslan yaptığı açıklamada uzun süreden beridir sosyal mesafe ve dezenfektasyon çalışmalarını tamamlayarak hazır hale geldiklerini ve açılmaya hazır bir şekilde beklediklerini belirterek "Nihayet beklediğimiz karar açıklandı. 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren kapılarımızı yeniden eğlenceyi sevenler için açacağız.Hafta içi 17.00'dan, hafta sonları ise 15.00'dan itibaren eğlenceye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Heyecan, eğlence ve adrenalini seven herkesi Pazartesi gününden itibaren parklarımızda sağlıklı bir şekilde eğlenmeye davet ediyoruz  " dedi.

Tüm işletmelerde olduğu gibi Aktur Lunapark olarak alınan tedbirlere harfiyen uyacaklarını ve insan sağlığın her şeyin üstünde olduğunu açıklayan Veli Kılınçaslan " Kapıdan girerken misafirlerimizin ateşini ölçecek, maskesiz olarak hiç bir misafirimizi içeri almayacağız. Sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde bilet satışı, eğlence ünitelerine iniş ve binişleri ayarladık. Ayrıca tüm ünitelerimizi her bir misafirimiz bindikten sonra tekrar dezenfekte edeceğiz. Yani vatandaşlarımızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde eğlenebilmeleri için gerekli olan her türlü tedbirimizi aldık. Vatandaşlarımızdan herkesin sağlıklı bir şekilde eğlenebilmesi için görevli arkadaşlara yardımcı olmalarını rica ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANSERE ÇARE OLACAK
KANSERE ÇARE OLACAK
BB. Erzurumspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor
BB. Erzurumspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor