Akdeniz Bülten
Künye
  

HABER ARA


Gelismis Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

ANKET

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?Tüm Anketler

GAZETE MANŞETLERİ

Facebook

Twitter

Koy elini Kalbine TÜRKİYE

Mustafa Çilingiroğlu

26 Ekim 2015, 10:20

Mustafa Çilingiroğlu

Okyanusları aşıp koşa koşa geliyorlar. Bir anda PKK ve PYD'nin aşığı kesilen asker kökenliler türedi . İngiltere'den geliyorlardı, Almanya'dan geliyorlardı. ABD zaten yüksek teknoloji silahları kullanmayı öğretmek için Kobani'ye eski asker yığınağı yapıyordu.
Hepsini anladık. MOSSAD'ı, Hollandalı ajanları da anladık. İngiliz sömürgesi Kanada'nın asker kökenli istihbaratçılarının da Kandil-Kobani hattına uçarak gelmesini de anlayabiliyoruz.
Ancak dünyanın bir ucu, okyanusların en dibindeki Avustralya'dan gelip PKK aşkına ölüme giden, PKK bayraklı tabutla gömülen Sidney'liyi hadi gel de anla. 
Bakıldığı zaman Türkiye'nin nasıl korkunç ve sinsi tezgâhlarla karşı karşıya kaldığını aklı olan net bir şekilde anlayabiliyor. Türkiye son 13 yılda birilerini o kadar rahatsız etmiş ki, adamlar okyanusları aşarak sınırımızın ötesine teröristlere eğitim vermeye koşarak geliyor. Aktörler Sınırımızın dibindeki savaşları ve teröristleri pompayla bize doğru üflüyor. Kandil'e, Kobani'ye binlerce ajan ve istihbaratçı eski askeri ışınlıyorlar. 
PKK'nın eline geçen 230 adet ileri teknoloji zırhlı araçları delen" Alman MİLAN roketlerini sormuyor kimse . Panzerfaust roketatarlarını sorgulamıyor. 
Dünyanın dört bir yanından bu silahları kullanmayı öğretmek için Rıo"ya karnavala gider gibi gelenleri görmüyorlar. Varsa yoksa "MİT TIRLARI" diyerek" dünyayı ayaklandırıp Türkiye'yi karıştırmaya kalkıyorlar. 
Sadece Diyarbakır'da açılan bir kuyuda "Türkiye'nin 7 yıl enerji ihtiyacını karşılayacak 140 milyar dolarlık KAYA GAZI rezervi bulununca kırlı oyunların baş senaristi İngiltere bu tarihte senaryoda değişikliğe gidiyor. Anında İngiliz Başbakan Cameron ağız değiştirip "ESAD'la devam etmeliyiz" diyor. Dün "KATİL" dediklerine bugün "Kurtarıcı" gömleği giydiriyorlar. Rusya'nın tankları ve savaş uçakları ile korumaya alıyorlar. 
İngiliz Financial Times "Batılı istihbarat yetkilisi IŞİD'in 3 uluslararası hedefe yöneldiğini söylüyor. Buna göre örgüt" Türkiye, Lübnan ve Suudi Arabistan'da istikrarı bozmak için hücre yapılanmasına gidiyor" diye yazıyor. Suriye'yi dörde böleceklerini 8 yıl önce gazete sayfalarında ilan ettiler. İcraata geçtiler, terör orduları ve grupları kurdular, gökten silah yağdırdılar, eğittiler ve şimdi bize doğru çevirdiler.
Kim ne yaparsa yapsın, kim kime hizmet ederse etsin. Çünkü bu millet tüm oyunları bozacak!
Çünkü Türkiye artık eski Türkiye değil.
1 Kasımda Koy elini Kalbine TÜRKİYE..
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

  
Tüm hakları saklıdır. © 2010 Akdeniz Bülten
Sistemin alt yapısı MyDesign Haber Sistemi kullanılmakta olup, düzenlenmesi ve geliştirilmesi ZirveART tarafından yapılmaktadır. Sitemizin takibi için RSS Kaynağı kullanabilirsiniz. Eğer yetkiliyseniz Yazar Girişi yaparak kontrol paneline ulaşabilirsiniz yada makale ve haberlerinizi yayınlamak için Yazarlık Başvurusu yapabilirsiniz. Sitedeki tüm içerik ve metaryeller izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz.
Facebook Akdeniz BültenTwitter Akdeniz BültenDelicious Akdeniz Bülten