Akdeniz Bülten
  

HABER ARA


Gelismis Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

ANKET

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?Tüm Anketler

GAZETE MANŞETLERİ

Facebook

Twitter

Dimdik Türkiye

Arzu Gültekin

08 Ocak 2017, 21:52

Arzu Gültekin


Son zamanlarda çok daha fazla artış gösteren terör saldırıları Türkiye'nin nasıl planlı bir kuşatma içerisinde olduğunu gözler önüne seriyor.

Büyük devletler artık açık savaştan kaçıyor, yıllardır ülkemizde oynanan böl, bölüştür, çarp, çarpıştır stratejisini uygulamaya koyan değişik devletlerden destek alan terör örgütleri ülkemizi kana bulamak için her fırsatı değerlendiriyor. Ahlaksızca kadın, çocuk, yaşlı demeden arkadan vurarak öldürüyor kan döküyor.

Biliyor ki Türk milleti açıkça savaş edilerek yenilebilecek bir millet değil, silahsız tankın üstüne atlayan bir millet karşılarındaki.

 Ve bu hainlerin karşısında duran kahramanlar, son olarak İzmir saldırısında yüzlerce insanın ölümünü engelleyen Fethi Sekin kahraman polis memuru Neydi kahramanlık?

Kendi canını hiçe sayıp başkalarının yaşaması için ölebilmekti, üstelik hiçbir menfaatin olmadan, şimdi bir dönüp bakalım kendimize bir başkasına yararlılık sağlamak için ölebilirmiyiz?

O partili bu partili demeden saygı duyabilirmiyiz? Hakaret etmeden tartışabilirmiyiz? Bizim, bizim için ölen bu insanlara borcumuz var, yaralı analara, yetim çocuklara, borcumuz var. Bir olmak ve biz olmak zorundayız, eğer vatanın yoksa başka hiç bir şeyin de yoktur, bir olduğumuz ve biz olduğumuz sürecek başaramayacaklar.


Sevgiyle kalın
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

  
Tüm hakları saklıdır. © 2010 Akdeniz Bülten
Sistemin alt yapısı MyDesign Haber Sistemi kullanılmakta olup, düzenlenmesi ve geliştirilmesi ZirveART tarafından yapılmaktadır. Sitemizin takibi için RSS Kaynağı kullanabilirsiniz. Eğer yetkiliyseniz Yazar Girişi yaparak kontrol paneline ulaşabilirsiniz yada makale ve haberlerinizi yayınlamak için Yazarlık Başvurusu yapabilirsiniz. Sitedeki tüm içerik ve metaryeller izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz.
Facebook Akdeniz BültenTwitter Akdeniz BültenDelicious Akdeniz Bülten