GÜNEŞ AKREP BURCUNDA
Halime Canıtez

Halime Canıtez

ASTROLOJİ

GÜNEŞ AKREP BURCUNDA

25 Ekim 2018 - 10:39

 Güneş 23 Ekim 2018 ile 22 Kasım 2018 arası Akrep burcunda parlayacak. Tüm Akrep burçlarının doğum günlerini kutluyorum.
    Akrep burcu, su elementine sahip, sabit nitelikte, dişil bir burçtur. Karşıt burcu Boğa’dır. Boğa maddi güvenceyi ister, Akrep ise manevi güvenceye önem verir. Akrep; sadık, istikrarlı, dayanıklı, hassas, sezgileri güçlü, dedektiftir. Ciddi görünüşlü ve soğukkanlıdır. 
    Günlerin kısalması, ağaçların yapraklarını dökmesi ve bu yaprakların toprakla karışarak, tohumları, ilkbaharda vakti gelince çıkmak üzere içinde barındırması, Akrep burcunun işidir. Akrep derinlerde saklı olanı sabırla bulup çıkarandır, sezgisel, güçlü, hassas, biriktiren, vazgeçmeyendir, tutkudur. Değişim, dönüşüm ve ölümle ilgilidir. Cinsel konular, güç, gizem, sır Akreple alakalıdır.  Yaşama gücü yüksektir bu güç gözlerinden anlaşılır. Duygularını tutamayan bir Akrep tehlikeli olabilir, kinini karşıya saçabilir. Kendilerini kontrol edebilmesi önemlidir. Doğrulukları güvenilmez kişilere karşı kalkandır. Kendi fikirlerinde sabittirler, uzlaşmaya yaklaşmazlar. Kuşkucudurlar, yaklaşımları şüphecidir. Ölüm ve yaşama bakışları farklıdır. Akrep aynı zamanda finanstır, başkalarının kaynaklarını yönetme konusunda da son derece başarılıdırlar hatta finans kaynaklarını bulup çıkartmak ve en iyi şekilde yönetmek Akrebin işidir. 
    Mars, Akrep ve Koç burcunun yönetici gezegenidir. Mars nasıl harekete geçtiğimiz, enerjimizi nasıl kullandığımız, zorluklarla mücadele şeklimiz, nasıl savaştığımız ve rekabet ettiğimizle ilgilidir. Tutku, hırs ve istekleri ne yönde kullandığımız, inisiyatif alma şeklimizi gösterir. Liderlik, spor, cinsellik, savaş ve ölümlede alakalıdır. Marsın burçlardaki etkileri farklıdır. Terazi ve Boğa burcunda zararlı çalışır. Yöneticisi olduğu Akrep burcunda güçlü konumdadır. Cinsellik önemlidir. Sabır, dayanıklılık ve istikrar vardır. Fiziksel olarak ta güçlülük verir. Her şeyi sabırla derinlemesine araştırıp ortaya çıkarmakta ustadırlar. Çok iyi sır saklarlar. Takıntı, kuşku, sahiplenme, kin, hırs, intikam ise gölgesidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar