MARS İKİZLER BURCUNDA
Halime Canıtez

Halime Canıtez

ASTROLOJİ

MARS İKİZLER BURCUNDA

28 Mart 2019 - 16:11

 

Mars 31 Mart 2019'da İkizler burcuna geçiyor. Mars mücadele, rekabet, savaş, nasıl harekete geçtiğimiz, kendimizi nasıl savunduğumuzla alâkalıdır, eril, ateş elementi, öncü koç burcunun yöneticisidir. Geçtiği burca bu etkileri taşıyacaktır. 

İkizler burcu da yine, eril,  hava elementi, değişken  bir burçtur. İletişim, yazışma, zekâ, merak, öğrenme, trafik,  konuşma, ticaret,  hareketlilik temsil ettiği konular arasındadır.

Mars İkizlerde iken, düşünmeden, cesaretle  yapılan konuşmalar, fikir zıtlıkları, diyalogların hararetlenerek tartışma boyutuna gelmesi, çabuk sinirlenme, agrasiflik sözkonusu olabilir. Mars haritalarımızda ikizler burcunun bulunduğu alandan geçeceği için, o konumun, konularıyla ilgili iletişimsel anlamda hareketlilik yaşayabiliriz. Olumlu yada olumsuz etkileri de yine haritalarımızda ki açılar belirleyecektir. Bu etkilere daha çok maruz kalacak burçlar ise, değişken nitelikteki ikizler, yay, balık ve başak olacaktır. 
 Mars-Jüpiter karşıtlığı ise kendi inanç ve felsefemizi inatla savunmamıza, fikirlerimizde fanatikliğe, düşünmeden konuşup, kırıcı olmaya neden olabilecektir.

28 Mart 2019'da saat 17:00 itibarıyla, iletişim ve haberleşmenin gezegeni, ikizlerin yöneticisi olan  Merkür 'ün retro hareketi son buluyor, buda iletişimsel anlamda hareketliliğin artması, durağanlılığın ve problemlerin son bularak, rahat nefes almamıza vesile olacaktır.   

Mars, 16 Mayıs 2019'da yengeç burcuna geçecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar