RETRO JÜPİTER, İLERİ HAREKETE GEÇİYOR
Halime Canıtez

Halime Canıtez

ASTROLOJİ

RETRO JÜPİTER, İLERİ HAREKETE GEÇİYOR

09 Ağustos 2019 - 08:32

 

RETRO JÜPİTER, İLERİ HAREKETE GEÇİYOR (11 Ağustos 2019)
Jüpiter Astroloji ’de idealler, inançlar, felsefe, iyimserlik, yayılma, genişleme, adalet, uzak kültürler ve yolculuklar gibi konuları içerir. 10 Nisan 2019’da yöneticisi olduğu yay burcunda başlayan retro süreci, 11 Ağustos’ta yine yay burcunda iken sonlanarak, ileri hareketine geçecektir.
 Jüpiter’in retro süreci, içe çekilerek kendimizi geliştirmek, derinlere dalarak kendi felsefemizi oluşturmak, inanç sistemimizi gözden geçirerek, maneviyata yönelmemiz açısından fırsat niteliğindeydi. Bu süreçte maddi ve manevi aksaklıklar yaşamıştık, Jüpiter’in ileri hareketiyle birlikte bu rötarlarda son bulacaktır. 
 Haritalarımızda Jüpiter’in düştüğü alan şans ve bereketin olacağı temaları gösterirken, açıları ise bu şansın -/+ etkilerine işaret etmektedir. Jüpiter en büyük iyicil olarak, kendi burcu yayın temalarıyla bizlere fırsatlar sunmaya devam edecektir bu temalara hayata bakış açımız, olumluluk, pozitif düşünce şekli, özgürlük, gezip tozmak, macera, adalet, yurtdışıyla temaslar, medya-yayıncılık, akademisyenlik ve uzak hedeflerin gerçekleştirilmesi diyebiliriz. 
  Maddi ve manevi konularda uçlarda olmak, rehavet, yayılmak, kilo almak, hayata pembe gözlüklerle bakmak, inanç sistemi, lütuf karlık, abartı, yalnızlık ve ben bilirim temaları ise, Jüpiter’in korunmamız gereken gölgeleri arasındadır.
  Jüpiter, 2 Aralık 2019’de yay burcundaki yolculuğunu tamamlayarak oğlak burcuna geçecektir, dolayısıyla kendisi gibi büyük fırsatlarını bu defa oğlak temalarıyla bizlere sunacaktır. Büyük iyicilin bu şans faktörlerinin, her zaman bütünün hayrına olması dileğiyle. 
  Halime Canıtez

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar