VENÜS KOVA BURCUNDA
Halime Canıtez

Halime Canıtez

ASTROLOJİ

VENÜS KOVA BURCUNDA

14 Mart 2019 - 19:31

  Venüs uyum, uzlaşı, barış, sanat, sevgi alış verişi, mutluluk ve keyif aldığımız konuları  temsil eder, haritalarımızda 2. iyicil gezegendir, olumlu konumu şansımızı gösterir.

 Venüs 1 Mart 2019'da kova burcuna geçti,  bu konumda ikili ilişkilerde daha burnumuzun dikine gitmek isteriz. Bu ilişki tarzında arkadaşlar ve gruplara öncelik verilmesi, gerçek anlamdaki aşkın sevgilinin ikinci plâna atılması, ikili ilişkilerde problematik durumlara sebep olabilir. Venüs kovada iken kişiler birbirini özgür bırakabilir, buradaki amaç aslen kişinin kendi bağımsızlığını kazanması olabilir. Yenilikler, özgürlük, farklılıklar, açık fikirlilik kova burcunun diğer  özellikleridir. Bu konumda farklı olmak gelenekseli kabul etmemek, kendi tarzımızı ortaya koymak isteriz. Moda, giyim, kuşam ve saç şeklimizi daha önce denenmemiş renk ve modellerle tamamen değiştirebiliriz. 

 Venüs kovadayken beklenmedik yerden, beklenmeyen, ani şok edici olaylara tanık olabiliriz. Bu zaman dilimi alışıldık rutinlerin geçersiz olacağı bir süreçtir. 

 Kova burcunun, klâsik yöneticisi Satürn oğlakta kurallara, sınavlara tabii tutarken, modern yöneticisi Uranüs ise koç burcunun son derecesinde sabırsız, hesapsız ve isyankâr bir tavır sergilemektedir.

 Tüm bu koşullar içerisinde bizlere düşen görev sorumluluklarımızı iyi idrak etmek, ilişkilerde ve maddi konularda plân ve programlı olup, doğru hedefler seçip sağlam yapıcı adımlar atmaktır.

 26 Mart 2019'da Venüs balık burcuna geçecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar