Yazın Coşkusu Eleven Beach’te

Yazın Coşkusu Eleven Beach'te

Yenilenen yüzüyle, güvenilir personeliyle, lezzetiyle, mavi bayraklı denizi ve enfes menüleriyle Eleven Beach her yaz olduğu gibi bu yaz da adında sıkça söz ettireceğe benziyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı Plajında olan Eleven Beach, İstanbul, Ankara, Antalya ve çok sayıda turistin vazgeçilmez mekanı arasında yer alıyor.

24 Haziran 2017 - 20:08

Yaz geldi… Havalar ısındı… Deniz mevsimi açıldı… Bunun için de ilk akla gelen yer Beach Park oluyor… Kapalı olduğunu düşünenlerin aksine oldukça canlı ve açık olan Beach Park'ta yaz eğlenceleri son sürat devam ediyor. Beach Park'ın göz bebeği ise bu yazda bayrağı elden bırakmayan Eleven Beach… Eleven Beach konuklarına keyifli bir aile ortamı sunuyor. Güvenlik kasalarıyla, süitleriyle, localarıyla, duşa kabinleriyle diğer beachlerden ayırt ediliyor. Özellikle Eleven Beach'in en büyük tercih sebebi otel konseptinde işletilmesi. Yani yıllarca Sheraton ve Rixos Down Town otellerinin plajı olarak hizmet veren Eleven Beach yenilenen yüzüyle dikkat çekiyor, çalışanların güler yüzüyle de müşterilerden tam not alıyor, misafirlere keyifli bir ortam garantisi veriyor.

Kavurucu sıcaklardan bunalan Antalyalılar ve tatilciler Eleven Beach'in yelpazesi geniş menüleriyle de mutlu oluyor. Sandviçler, omletler, tostlar, hamburgerler, makarna çeşitleri, et yemekleri, balıklar, tavuk yemekleri ve vitamin barıyla sabah 8.00'dan akşam 20.00'a kadar plaj bölümünde 24.00'a kadar da restoran bölümünde gün boyu hizmet veriyor. Öte yandan Eleven Beach canlı müzik, nişan, düğün, doğum günü ve renkli partilere de ev sahipliği yapıyor. Öte yandan Mimarlar Odasının çizmiş olduğu belediyenin de uygulamış olduğu proje gerçekleşince esnafında yüzü güleceğe benziyor. Her plajda olduğu gibi Eleven Beach'te de beklenti geçtiğimiz yıllara nazaran sezonun iyi geçmesi. Öte yandan Eleven Beach canlı müzik ve alcart hizmetine Ramazan'dan sonra kaldığı yerden devam edecek.

Adres: Eleven Beach Konyaaltı Plajı Beach Park İçi (11 Nolu Beach)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ