YENİ LEZZET DURAĞI : "BY KIRBIYIK"

YENİ LEZZET DURAĞI : "BY KIRBIYIK"

Antalya’nın tanınmış iş adamlarından Şahin Kırbıyık’a ait Kırbıyık Restoran’ın açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti ünlü isimler Ece Erken ve Özlem Yıldız açılışa renk kattı.

22 Haziran 2019 - 20:31 - Güncelleme: 23 Haziran 2019 - 10:23

YÖREYE ÖZGÜ EŞSİZ LEZZETLER

Türkiye’de ilk kez gerçekletirilen bir konsept ile yöresel lezzetleri yörelerin ustalarından misafirlerine sunmayı amaçlayan By Kırbıyık Kırmızı Beyaz Restoran Ece Erken ve Özlem Yıldız gibi ünlü isimlerin katılımı ile açıldı. Anadolu’nun unutulmaya yüz tutan et yemeklerinin sunulduğu  Kırbıyık Restoran’da, Urfa, Hatay, Antep, Adana ve hatta Halep mutfağının lezzetleri, bu bölgelerden getirilen yöresel lezzet ustası aşçılar tarafından hazırlandı.

MİSAFİRLER FASIL İLE COŞTU

Muratpaşa İlçesi Rauf Denktaş Bulvarı üzerindeki işletmenin açılış kurdelesi Muratpaşa Belediye Başkanvekili Hüseyin Sarı, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, MHP İl Başkan Yardımcısı Zeki Tunç, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Kurucu Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve Kırbıyık A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık tarafından birlikte kesildi.Restoran açılışında  Fasıl ekibi seslendirdikleri birbirinden güzel türkülerle misafirleri mest etti.


 

BİZİM İÇİN GURUR KAYNAĞI

Böyle bir lezzet durağını Antalya’ya kazandırmış olmaktan dolayı gurur duyduğunu belirten ve Antalya’da yaşayan vatandaşların hakiki lezzetleri tatmalarını amaçladıklarını söyleyen Şahin Kırbıyık, “Turizm kentimizin mutfak sanatına önemli bir katkı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Unutulmaya yüz tutan lezzetlerimizi yaşatacak olmamız da bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlıklı Muratpaşa Hareketi
Sağlıklı Muratpaşa Hareketi
KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ UZATILDI
KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ UZATILDI