Kepez eğitim yatırımlarında altın yıllarını yaşıyor

Kepez eğitim yatırımlarında altın yıllarını yaşıyor

Kepez Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis ettiği araziye inşa edilen, mimarisi, sosyal tesisleri, ismi ve başarısıyla Türkiye’nin en özel okullarından biri olan Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi, yeni yatırımlarla daha da büyüyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez eğitim yatırımlarında altın yıllarını yaşıyor” dedi.

19 Nisan 2021 - 15:09

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yapımıyla yakından ilgilendiği Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’ne ‘Uygulama Merkezi geliyor. Uygulama merkezi, Hayırsever Yılmaz Önder’in katkılarıyla yapılacak. Vali Ersin Yazıcı başkanlığında Antalya Valiliğinde düzenlenen protokol töreniyle imza altına alınan uygulama merkezine “Hüseyin –Hanife Önder” ismi verilecek. Kepez Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis ettiği araziye inşa edilen, mimarisi, sosyal tesisleri ve ismi ile Türkiye’nin en özel okullarından biri olan Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi, yeni yatırımlarla daha da büyüyor. 

Eğitime yatırımı çok önemsiyoruz  

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıllar önce hayalini kurdukları ve ilçeye kazandırdıkları Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’nin bugün eğitim konusunda önemli başarılara imza attığını söyledi. Tütüncü, okulun yapı kalitesi, çevre düzenlemesi ve modern görünümüyle, geleneksel mimarinin izlerini taşıdığını vurguladı. Kepez’in eğitim yatırımları konusunda altın yıllarını yaşadığını dile getiren Başkan Tütüncü, eğitime yapılan her yatırım bizleri mutlu ediyor. Özellikle hayırseverlerimizin eğitim için yaptıkları her yatırım bizim için çok daha kıymetli ve çok daha anlamlı. Ben hayırseverimiz Yılmaz Önder’i yüce gönüllüğü için kutluyorum.  Kendileri daha öncede güzel projelere imza atmış, yardım severlik konusunda örnek bir kişiliktir. “ dedi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
22 HAZİRAN'DA GELİYORLAR
22 HAZİRAN'DA GELİYORLAR
İSTANBUL'DA DEPREM !!!
İSTANBUL'DA DEPREM !!!