ONLİNE EĞİTİM 15 NİSAN’DA KALDIĞI YERDEN

ONLİNE EĞİTİM 15 NİSAN'DA KALDIĞI YERDEN

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), ortaokul 8 ve lise 12'nci sınıflar hariç diğer sınıflar için uzaktan eğitimin 15 Nisan Perşembe gününden itibaren uygulanacağını duyurdu.

13 Nisan 2021 - 22:29

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) yapılan yazılı açıklamada, uzaktan eğitimle ilgili izlenecek yola dair şu bilgiler yer aldı:

"İlkokullarda tüm sınıf düzeylerinde tam zamanlı uzaktan eğitime geçilecektir. Ortaokulların 8'inci sınıflar hariç tüm sınıf düzeylerinde tam zamanlı uzaktan eğitime geçilecektir. Liselerin 12'nci sınıflar hariç tüm sınıf düzeylerinde tam zamanlı uzaktan eğitime geçilecektir. 8 ve 12'nci sınıflar yüz yüze eğitime devam edebileceklerdir. 8 ve 12'nci sınıflar ile mezunlara yönelik düzenlenen destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarına, cumartesi ve pazar günleri de dahil, devam edilecektir. Okul öncesi eğitim kurumları yüz yüze eğitime mevcut şekilde devam edeceklerdir. Okullarımızın gerekli hazırlıkları yapabilmesi için yeni kararlar, 15 Nisan 2021 Perşembe gününden itibaren uygulanmaya başlanacaktır."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÜÇÜKKURU'DAN BAYRAM MESAJI
KÜÇÜKKURU'DAN BAYRAM MESAJI
Vali Yazıcı,
Vali Yazıcı, "İnanıyoruz ki bu günler geçecek"