23 KASIM 2018 İKİZLER DOLUNAYI
Halime Canıtez

Halime Canıtez

ASTROLOJİ

23 KASIM 2018 İKİZLER DOLUNAYI

20 Kasım 2018 - 09:58


  23 Kasım 2018'de İkizler burcunun 0°sinde Dolunay gerçekleşecek. Karşıtı Güneş ise Yay burcunda. Tüm Yay burçlarının doğum günlerini kutluyorum. Şansınız bol olsun:) Yay burcunun yöneticisi Jüpiter rahat hareket edeceği kendi burcu Yay'da Güneş ile kavuşum. 
  Dolunayda sorumluluklarımız, astlarımız, hayvanlar, sağlık konuları, diyet, beslenme, din adamları, yabancılar, akademisyenler, ithalât- ihracat, hastane ve hapishaneler bilinmeyenler, yayıncılık, gazeteciler, mahkumlar gündem oluşturabilir. 
  Su ve toprak büyük üçgenleri bu Dolunayın değişim dönüşüme açık çok yönlü saklı gizli ne varsa açığa çıkartıcı etkisini vurgulamaktadır. Güneş ve Ayın bir sonraki burca geçmiş olmaları, isteklerimiz ve duygularımızın saf değiştirdiği ipucunu vermektedir bizlere. Dolunayın yöneticisinin karşıt burçta ve retro olması iletişim, yakın çevre, kardeşler, yolculuklar, eğitim, basın yayın, medya konularında aksilikler tehirler yaşanabileceğini ve aynı zamanda karşıtlıkların birbirini olgunlaştırdığı etkilere maruz kalınabileceği vurgulanmaktadır.
  Bütünün hayrına olması dileğiyle.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar