GÖLGE ETME SAYIN BAŞKAN

GÖLGE ETME SAYIN BAŞKAN

Antalyaspor’un 55 yıllık tarihinde ikinci kez Türkiye Kupası finaline çıkacak olması nedeniyle 'Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin' sloganıyla başlatılan bayrak kampanyasının İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru tarafından karalanmaya çalışılmasına kulüpten sert yanıt geldi. Antalyaspor sözcüsü Aziz Çetin, “Antalyaspor siyaset üstü bir kurum olduğu gibi, siyasi söylemlere alet edilemeyecek kadar büyüktür. Altında ezilir, hayatınız boyunca unutamayacağınız dersler verir" diye tepki gösterdi

16 Nisan 2021 - 17:53

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Antalyaspor’un kulübe gelir getirmek amacıyla başlattığı bayrak kampanyası hakkında ‘Antalyaspor karın doyurmuyor’ şeklinde sözler sarf etti. Sosyal medya hesabı üzerinden kampanyayı kötüleyen Küçükkuru, “Benim derdim memleket. Ne olacak Antalya 3 ay sonrasını düşünemiyorum. Antalya çöktü. Antalyaspor karın doyurmuyor. Bayrak asalım bakalım her yere 5’er bin lira verip. Ya ya Antalya çok yaşa! Yazık insanlar çöpte ekmek arıyor. Takım bizim, kupa bizim. Alın size verdik kupayı. Aç insanlar aç. Kupa istemiyor, iş istiyor, aş istiyor insanlar. Parti başkanı kim olmuş kupa kimin olmuş, umurunda mı insanların.” Şeklindeki sözleri ile büyük tepki topladı.

55 yıllık tarihinde ikinci kez Türkiye Kupası finalinde mücadele edecek olan Antalyaspor’un, final müsabakası öncesi 'Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin' sloganıyla bayrak kampanyası başlatmasının gurur verici bir olay olduğunu vurgulayan  Antalyaspor Basın Sözcüsü Aziz Çetin, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’nun oluşan müthiş sinerjiyi bozduğunu, manevi olarak camiaya büyük bir darbe vurduğunu kaydetti. Paylaşımı tepkiler sonrası silen Küçükkuru’ya sert tepki gösteren Aziz Çetin,  Küçükkuru’ya şöyle seslendi: “Sayın belediye başkanına birkaç tavsiyemiz olacak; Belli ki siyasi deneyiminiz, altından kalkamayacağınız sözleri söylememeniz gerektiğini bilecek kadar derin değil.

Antalyaspor siyaset üstü bir kurum olduğu gibi, siyasi söylemlere alet edilemeyecek kadar büyüktür. Altında ezilir, hayatınız boyunca unutamayacağınız dersler verir.“Şehir Bizim, Takım Bizim, Kupa Bizim” sloganımızı dilinize dolayarak “Alın size verdik kupayı” yanıtınız, oturduğunuz koltuğun ağırlığını kaldıramadığınızı da göstermiştir.  Belli ki; takım da sizin değil, şehir de…Antalya’nın bir ilçesi olduğunuzu unutmamanızı tavsiye ederiz.

Sizleri sosyal medyanızdan takip ettiğiniz bir İstanbul takımı ile baş başa bırakıyoruz. Siz o takımı takip ederken biz de bir başka İstanbul takımına karşı kupayı alacağımıza yürekten inanıyoruz. Biz, hayalimiz olan kupayı Antalya’ya getirip, şehrimizi kırmızı beyaz bayraklarla süslerken sizden tek şey istiyoruz. Lütfen gölge etmeyin.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırcami, Muratpaşa konforuyla buluşacak
Kırcami, Muratpaşa konforuyla buluşacak
Başkan Genç, erzak dağıtımı yaptı
Başkan Genç, erzak dağıtımı yaptı