Kepez’e gençlik kütüphanesi

Kepez’e gençlik kütüphanesi

Antalya Genç İş İnsanları Derneği’nin(ANTGİAD) 23’üncü Genel Kurul Toplantısında konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sosyal sorumluluk duygusu ile şehre artı değerler katan ANTGİAD ile beraber Kepez’e bir gençlik kütüphanesi kuracaklarını söyledi.

31 Mart 2021 - 11:26

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Genç İş İnsanları Derneği’nin(ANTGİAD) 23’üncü Genel Kurul Toplantısına katıldı. ANTGİAD Başkanı Osman Sert’in güven tazelediği genel kurulda bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, şehirlerdeki sivil toplum kuruluşlarının ve gönüllülük üzerine çalışan teşekküllerin şehre çok büyük katkılarının olduğun belirterek, “İşte! ANTGİAD’da onlardan birisi…” dedi. 

Birçok projeye ortak imza 

Belediye başkanlığı görevini sürdürdüğü 2009’dan buyana ANTGİAD ile beraber pek çok sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Önemli olan şehrin insanlarına artı bir değer oluşturabilmekti. Kamu kurumlarıyla, devlet organlarıyla gönüllülük esasına dayalı kuruluşların birlikte ve beraberce yapabilmeleriydi. Bu aynı zamanda toplum içinde farklı bir enerjiyi, farklı bir sinerjiyi meydana getirmesi bakımından da çok anlamlıydı. “ diye konuştu. 

Şehre artı değer katıyorlar

ANTGİAD’ın geçmiş başkanları da dahil olmak üzere bütün yöneticilerinin çok büyük bir sosyal sorumluluk duygusu ile şehre eğildiklerini yineleyen Tütüncü, “Bunu görmek beni ziyadesiyle memnun etti. Aynı zamanda iş dünyası kendi birikimlerini yüceltirken şehre de artı değerler üretiyorsa o şehir çok güzel bir yer haline geliyor. Şimdi güzel bir gençlik kütüphanesini birlikte beraber kurma uğruna çaba verdiğimiz ANTGİAD’ı bu anlamda gönülden yürekten kutluyorum. Onların kalplerinden yayılan sevgilerle şehrimizin çok daha güzel olacağını düşünüyorum.” dedi. 

Başkan Tütüncü, ANTGİAD ailesine katılan üyelere de derneğin, plaketini takdim etti.   

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Yazıcı,
Vali Yazıcı, "İnanıyoruz ki bu günler geçecek"
ÇİN AŞISI TÜRKİYE’DE ÜRETİLECEK
ÇİN AŞISI TÜRKİYE’DE ÜRETİLECEK