MÜSİAD KADIN KOMİTESİ YAŞLILARI ZİYARET ETTİ

MÜSİAD KADIN KOMİTESİ YAŞLILARI ZİYARET ETTİ

Müsiad Antalya Şubesi Kadın Komitesi Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Mukaddes Aksoy Yatılı Bakım Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret ederek, kendilerine çiçek ve hediyeler takdim etti. Sosyal Sorumluluk projelerine imza atan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) Kadın Komitesi üyeleri Türkiye’nin en büyük bakım kompleksi olma özelliğini taşıyan Mukaddes Aksoy Yatılı Bakım Merkezi yöneticisi olan Mukaddes Aksoy ile yaşlılarımıza faydalı olmak adına fikir alışverişinde bulundu.

27 Mart 2021 - 12:14

Bakım Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mukaddes Aksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, MÜSİAD Kadın Komitesi üyeleri gösterilen misafirperverlikten dolayı Mukaddes Aksoy’a ve yönetimine teşekkür etti.

‘Güzel anılar biriktirmelerini istiyoruz’

Bakım Merkezi’ndeki yaşlıların sağlığı açısından pandemi önlemlerine sıkı sıkıya riayet ettiklerini belirten Mukaddes Aksoy, " Huzurevi yerine bakım merkezinde  daha kaliteli , sağlık takiplerinin yapıldığı, 250 profesyonel personel ile yaşıtlarıyla birlikte güçlü  yönlerini ortaya çıkarıp kaynaştırıp  keyifli zaman geçirmeleri sağlamak istiyoruz” dedi. MÜSİAD Kadın Komitesi üyeleri adına konuşan Avukat Neslihan Yalçın ve Enerji Koleji sahibi Esma Sarıdiken ise büyüklerimizin gerçek manada sevgiye ve şefkate ihtiyaç duyduklarını onlar için hayatı kolaylaştırmanın, kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamanın, onlara gereken saygıyı ve ihtimamı göstermenin toplumsal bir sorumluluk olduğunu ve bu tür etkinlikleri sadece bu haftaya özel değil l her zaman tekrarlamak gerektiğini belirttiler.

 

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırcami, Muratpaşa konforuyla buluşacak
Kırcami, Muratpaşa konforuyla buluşacak
Başkan Genç, erzak dağıtımı yaptı
Başkan Genç, erzak dağıtımı yaptı